Kuperus Heeringa Makelaardij in IJlst staat voor persoonlijk advies en creatieve oplossingen bij de aankoop of verkoop van een woning. Met een team dat bestaat uit gecertificeerde makelaars, stylisten en assistenten, leggen wij de nadruk op betrokkenheid en emotionele waardering voor elk huis. Wij geloven dat een woning meer is dan alleen een gebouw – het is een plek vol herinneringen en betekenis. Daarom zorgen wij ervoor dat elke tran...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Van der Walstrjitte 66
9251RH Burgum
€ 795.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 207 m²
- Perceeloppervlakte
- 760 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Tribune 2
8561GM Balk
€ 598.000 k.k.
€ 4.153/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 715 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Breksdyk 12
8614AW Oudega
€ 345.000 k.k.
€ 2.556/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 215 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Horscamp 10
8861TP Harlingen
€ 335.000 k.k.
€ 2.410/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
De Koffe 6
8651CX IJlst
€ 650.000 k.k.
€ 3.915/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 543 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Comm d Vos v Steenwijklaan 58
7942XJ Meppel
€ 345.000 k.k.
€ 3.833/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 178 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Sint Martensdyk 23
8Plezierig in omgang. Reageert snel op vragen. Heeft me goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen..
-
Eegracht 15
10Het contact verliep prettig, vlot en makkelijk. Klaasjan wist ons te overtuigen over de te volgen strategie die goed is uitgepakt.
-
Galamagracht 37
10Zeer tevreden over de makelaar. Fijne communicatie en ontspannen contact. Goede prijs bedongen door uitgekiende strategie.
-
Flitsstraat 12
10Vanaf het eerste contact met onze makelaar, Klaasjan Kuperus in IJlst, verliep de samenwerking zeer goed. Wij waren meteen erg tevreden. Hij voelde onze wensen goed aan en verwoordde die perfect. Hij werd dus onze aankoopmakelaar en hij heeft die rol met verve en deskundigheid vervuld.
-
Gerben Oppewalstrjitte 25
10Prima heel goed contact, altijd bereid tot info geven, uitleg en helpen waar het nodig was. Goed bereikbaar, zelfs op vakantie in Engeland
-
Croleskwartier 82
10Hele vrolijke en kundige makelaar. Die plezier heeft in zijn werk en goed bereikbaar is en anders snel reageert.
-
Eegracht 26
9We kennen de makelaar goed omdat hij in de buurt woont. Dat vonden wij een groot pluspunt. De verkoop verliep prima. Ze waren erg behulpzaam en qua communicatie was het fijn dat het een korte lijn was naar demakelaar. Goed bereikbaar.
-
Scholeksterlaan 40
10Klaasjan is een fijne makelaar die begrijpt wat je wensen zijn voor een nieuwe woning. Duidelijke communicatie en fijn resultaat!