Gruno Vastgoed B.V. is actief in Groningen en de omgeving, waar wij ons richten op het verhuren van kamers, groepshuizen, studio’s en appartementen. Wij zoeken naar een passende woonruimte die aansluit bij de wensen van de woningzoekende, terwijl we tegelijkertijd zorgvuldig omgaan met de service die daarbij hoort. Direct na het reageren op ons aanbod proberen wij zo snel mogelijk antwoord te geven of een afspraak in te plannen voor een...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Celebesstraat
9715JD Groningen
€ 750 p/m
€ 75/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 10 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Oosterhamriklaan
9714JZ Groningen
€ 816 p/m
€ 29/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 28 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Raamstraat
9711CK Groningen
€ 1.075 p/m
€ 43/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 25 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Akerkhof
9711JB Groningen
€ 1.055 p/m
€ 30/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 35 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Langestraat
9671PA Winschoten
€ 1.350 p/m
€ 15/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Jozef Israëlsstraat
9718GC Groningen
€ 1.108 p/m
€ 46/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 24 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (320)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
320 reviews totaal
320 reviews op Google
-
Jan Willem van Delft
10 -
Jose Haverkort
2Wat een waardeloos bedrijf. Slechte of geen communicatie, eindeloos moeite moeten doen om je borg terug te krijgen. Hun enige motto is zoveel mogelijk geld verdienen over de hoofden van huurders. Echt schandalig, een huisje van 50 vierkante meter verhuren voor 1300 euro.
-
Pablo van Beek
10 -
J Indy
10 -
Anthi Georgiou
8 -
Stijn Middel
8 -
Jonathan Isenia
10 -
Wim De Vries
10 -
mettari van der graaf
10 -
Varesjlin Rijnders
10 -
Ricardo Hazenberg
10 -
Hamid Gadirov
2Ik raad iedereen ten zeerste aan om twee keer na te denken voordat ze via Gruno Vastgoed huren. Mijn hele ervaring met dit bureau is buitengewoon teleurstellend en onprofessioneel geweest. …