Derks Makelaardij
"''Omdat uw huis het waard is''"
Derks Makelaardij in Uden staat bekend als uw betrouwbare partner bij de verkoop van woningen. Wij combineren moderne methodes met een persoonlijke aanpak, zodat uw woning op de beste manier in beeld komt. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een creatieve, originele benadering waarbij kwaliteit nooit onderaan staat. Wij nemen de tijd om uw wensen serieus en zorgen voor een snelle, professionele dienstverlening. Onze specialisatie li...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Schoolstraat 14
5408XN Volkel
€ 485.000 k.k.
€ 2.887/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 465 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Professor vd Veldenstraat 3
5427ST Boekel
€ 440.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 363 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Crocusstraat 38
5402ZK Uden
€ 395.000 k.k.
€ 3.762/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Morel 167
5401LC Uden
€ 545.000 k.k.
€ 3.539/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Wachtendonk 607
5403VC Uden
€ 375.000 k.k.
€ 4.032/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Oud Moleneind 15
5401PA Uden
€ 735.000 k.k.
€ 5.444/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 1123 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (40)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
40 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Paukenstraat 83
8Een heel prettig contact met zowel Henk als zoon Jochem . We hebben hen als zeer betrouwbaar ervaren.
-
Oud Moleneind 15
10Derks Makelaars hebben ons perfect begeleid met de verkoop van de woning. De persoonlijke begeleiding was zeer prettig. Henk en Jochem nogmaals dank
-
Rudigerstraat 32 C
10Het contact met de Derks makelaardij bevalt ons erg goed. Duidelijke communicatie en korte lijntjes. Wij zijn zeer tevreden!
-
Schepenhoek 213
9Wij zouden Derks Makelaardij zeker aanbevelen voor de verkoop van je huis. Hun service is professioneel, communicatie uitstekend. De lijntjes zijn kort, net als de reactietijd. Ze zijn betrokken gedurende het hele proces, hebben fijn advies en zijn bereid om een stap extra te zetten. Ook als het gaat om bezichtigingen. Ze stellen geen maximum, maar organiseren als het nodig is zelf meerdere 'open huis' momenten. Zo kom je ongetwijfeld tot de beste match.
-
Gazellestraat 12
10Zeer accuraat, vakkundig. Persoonlijk contact was fijn. Professioneel! Het huis is binnen enkele weken verkocht en er is goed onderhandeld. Naar alle tevredenheid verlopen!
-
Duizendschoonstraat 35
10Vanwege stroef contact met de makelaar van het huis dat we wilde kopen hebben we contact met Henk opgenomen. Dat was 'n goede beslissing, fijn dat Henk meedacht met ons in mogelijkheden. Zijn duidelijkheid en het toelichten van zaken was top voor ons. We hebben het andere huis gekocht en ons huis verkocht. Fijn zaken doen met Henk en zijn team.