Heb je zin in een nieuwe woonervaring of wil je je huidige woning kwijt? Dan staan wij voor in de rol van makelaar. Wij begeleiden je door het hele proces, van het eerste overleg tot de handtekening op de koopovereenkomst. Of je nu koopt of verkoopt, wij helpen je met alle stappen die erbij horen. Onze persoonlijke aanpak zorgt ervoor dat je zich op uw gemak voelt tijdens deze belangrijke keuzes. Kom langs voor een praatje of stuur ons...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Graadt van Roggenstraat 79
6522AW Nijmegen
€ 525.000 k.k.
€ 4.953/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Waterstraat 162
6541TP Nijmegen
€ 550.000 k.k.
€ 4.661/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kronenburgerplaats 31
6511AW Nijmegen
€ 365.000 k.k.
€ 5.615/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Buurmansweg 46
6525RX Nijmegen
€ 535.000 k.k.
€ 6.011/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 327 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Eilbrachtstraat 6
6511LX Nijmegen
€ 375.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Schependomlaan 53
6543XT Nijmegen
€ 975.000 k.k.
€ 6.250/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 473 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (257)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
257 reviews totaal
Funda
123 reviews op Funda
134 reviews op Google
-
Molenweg 33
9Het contact verliep prima. We werden het hele proces goed op de hoogte gehouden doormiddel van WhatsApp.
-
Albardastraat 21
10Het verkoopproces was erg prettig doordat InBeeld goed bereikbaar was en mij goed op de hoogte hield.
-
Antiloopstraat 101
9Het contact met Demi en later ook ben er binnendienst verliep top. Iedereen was goedbereikbaar. Ook tijdens de Bezichtingsdagen werden we gedurende dag goed op de hoogte gehouden. Qua verkoopstrategie en puntjes op de i qua woning dachten ze ook goed mee. Kosten zijn volgens mij marktconform. Gewoon heel erg tevreden!
-
Willem Schiffstraat 23
10Het team van InBeeld heeft ons fantastisch geholpen met de verkoop van onze woning! Deskundig advies en prima ondersteuning.
-
Severushof 2
10Enorm fijne makelaar, fijn persoonlijk contact en hield ons heel goed op de hoogte van alles. Kregen een zeer uitgebreide terugkoppeling tijdens de kijkdagen. Wij bevelen dit makelaars kantoor absoluut aan anderen aan!
-
Dokstraat 89
9Zeer prettige ervaring gehad met Demi als makelaar voor de verkoop van mijn appartement. Heel professioneel, laagdrempelig benaderbaar en ze is goed geïnformeerd over de markt. Zowel Demi als de andere collega's denken mee tijdens het verkoopproces om het de verkoper zo makkelijk mogelijk te maken. Ik kan InBeeld Makelaardij enorm aanraden!