BURGERS MAKELAARDIJ
"Meer dan 75 jaar dé specialist in de Ooijpolder"
Burgers Makelaardij & Assurantiën staat al ruim 75 jaar voor u als betrouwbare partner in de regio Ooijpolder en Nijmegen. Wij zijn lid van de NVM en houden ons op de hoogte met de laatste ontwikkelingen in de makelaarswereld. Onze persoonlijke aanpak zorgt ervoor dat wij u als klant serieus nemen en uw belangen op de voorgrond plaatsen. Door onze ervaring en kennis helpen wij u bij elke stap, van de eerste bespreking tot het laatste ha...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Korenbloemstraat 19
6578BA Leuth
€ 425.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 321 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Plataanstraat 12
6573XR Beek
€ 399.000 k.k.
€ 4.290/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 215 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wethouder Koenenstraat 49
6566XD Millingen aan de Rijn
€ 375.000 k.k.
€ 3.409/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 310 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Marialaan 6
6576BJ Ooij
€ 548.000 k.k.
€ 4.605/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 367 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Botsestraat 40
6579JB Kekerdom
€ 498.000 k.k.
€ 3.583/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 1035 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dennenstraat 4
6566ZT Millingen aan de Rijn
€ 575.000 k.k.
€ 4.389/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 745 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
24 reviews op Google
-
Angel
10Wij komen hier al jaren voor verschillende diensten. Altijd goed geholpen!
-
Bram Kleisterlee
2Voor snelheid of binnen een fatsoenlijke termijn handelen of überhaupt een reactie geven moet u niet bij Burgers zijn. Zij waren de verkopende makelaar bij ons huis. Er bleek een lekkage die 'opgelost' zou zijn, niet opgelost. Contact gezocht en Inmiddels bijna een week aan het wachten op antwoord en elke keer smoesjes. Gedurende het verkoop proces dezelfde ervaring, makelaar niet aanwezig, hij zal terug bellen, nog geen reactie van de verkopende partij etc etc etc... Man man man, uiteindelijk zelf alles maar opgelost want hun postduif met antwoord is volgens mij verongelukt. Als u voor deze makelaar kiest hoop ik dat u heel erg veel geduld heeft!
-
Familie van den Broek
10Fijne medewerkers, goede informatie, echt een aanrader!
-
Hans Claassen
8Zeer goed
-
rico nieuweveen
2Slechte makelaardij, als zowel koper als verkoper zou ik hier hard voor wegrennen. Geen mondeling afspraken mee maken omdat ze deze niet nakomen en reageren niet op email. Spreekt namens partijen zonder dat daar overleg voor is geweest. Lastig om hier duidelijk en heldere afspraken mee te maken.
-
Rico Yves
2 -
Remko Ijsbrandij
10 -
Nick Erdhuizen
10 -
Elly Scholten
10 -
Paula Scholtens
10 -
Miss Night Owl
10 -
Roland
8Bovenkant
-
Jasper Janssen
10 -
Pim Scholten
10 -