Verlaan Makelaardij
"gaat tot het uiterste!"
Bij Verlaan Makelaardij staan we voor u klaar met een persoonlijke en gedetailleerde aanpak bij het kopen of verkopen van uw woning. Wij begrijpen dat een succesvolle verkoop begint met de juiste presentatie van uw woning, waar we veel aandacht aan besteden. Samen met de juiste promotie zorgt dit voor een sterke kans op verkoop. Omdat wij als klein bedrijf werken, kunnen we ons volledig richten op uw woning gedurende het hele verkooptra...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Donizettirode 38
2717BW Zoetermeer
€ 450.000 k.k.
€ 3.814/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 105 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Albert Cuyplaan 9
2712TA Zoetermeer
€ 465.000 k.k.
€ 4.697/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 173 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kinderen van Versteegplein 35
2713HC Zoetermeer
€ 245.000 k.k.
€ 4.153/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Vestdijkhove 3
2726DN Zoetermeer
€ 285.000 k.k.
€ 5.377/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Doctor van Noortstraat 64
2266GZ Leidschendam
€ 945.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 1070 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Geel-groenlaan 67
2718BR Zoetermeer
€ 485.000 k.k.
€ 4.802/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (240)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
240 reviews totaal
Funda
117 reviews op Funda
123 reviews op Google
-
Camiel van der Horst
10Meerdere malen gebruik gemaakt van de diensten van Verlaan voor aankoop en verkoop. Erg tevreden met de service. Realistisch, niet opdringerig, goede communicatie en resultaat.
-
Valenberg 77
-
Khalil Sbai-El Khomani
10Zeer tevreden over Verlaan! Het hele proces verliep super soepel en overzichtelijk. Als starters vonden we het vooral fijn dat alles duidelijk en geduldig werd uitgelegd. We konden tussendoor altijd vragen stellen en kregen advies dat echt aansloot bij onze wensen en situatie. Daarnaast was het ook gewoon heel prettig om mee te praten. Er werd ook gelachen tijdens de gesprekken, wat het extra ontspannen maakte. Adrie, ontzettend bedankt voor alles! Je hebt ons enorm goed geholpen bij deze belangrijke stap. Zeker een aanrader voor iedereen die een hypotheekadviseur zoekt! 👍
-
Voorweg 113 K
10Wij zijn vanaf het eerste kennismakingsgesprek heel erg tevreden over Lisette Verlaan (Verlaan Makelaar). Zij en haar collega’s zijn zeer professioneel en hebben een fijne manier van communiceren. Wij werden continue op de hoogte gehouden van de bezichtigingen, biedingen en onderhandelingen. En uiteindelijk ons huis voor een hele mooie prijs verkocht. Dank je wel Lisette en team!