Mijn Makelaar Heerenveen staat bekend als "Kampioen Stille Verkoop" en heeft zich gespecialiseerd in het vinden van de beste koper voor elke woning. Door een eigen, succesvolle werkwijze te ontwikkelen, zorgen wij ervoor dat de verkoop soepel verloopt en uiteindelijk leidt tot een voldoende transactie. Onze organisatie draait volledig om timing, uitgebreid netwerk en het leggen van de juiste verbindingen. Of het nu gaat om aankoop of ve...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Bolle 102
9254JE Hurdegaryp
€ 275.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Willem Lodewijklaan 9
8448PG Heerenveen
€ 975.000 k.k.
€ 3.125/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 312 m²
- Perceeloppervlakte
- 642 m²
- Slaapkamers
- 8
-
- Beschikbaar
Pastorielaan 2
8414MN Nieuwehorne
€ 750.000 k.k.
€ 1.847/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 406 m²
- Perceeloppervlakte
- 2770 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 7
8521JV Sint Nicolaasga
€ 725.000 k.k.
€ 3.356/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 216 m²
- Perceeloppervlakte
- 446 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Petgat 6
8448VM Heerenveen
€ 769.000 k.k.
€ 5.026/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 447 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kievitstraat 10
8446GR Heerenveen
€ 319.000 k.k.
€ 3.323/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (115)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
115 reviews totaal
Funda
64 reviews op Funda
51 reviews op Google
-
Populier 3
9Contact verliep super goed met de makelaar, alles was in een mum van tijd geregeld, we kijken terug op een prettige samenwerking en zeker in de toekomstig een terugkerende klant
-
Trekker 16
9Blij met dit makelaarskantoor. Ze hebben er alles aan gedaan om er voor te zorgen dat ik mee kon doen met open huizen route. Alles werd binnen een paar dagen geregeld. De binnendienst medewerkers houden goed contact. Extra dank aan Marielle en Roel. Ook bij aankoop van een woning bij deze makelaar werd ik altijd goed geholpen. Ik zou ze zeker aanbevelen aan anderen.
-
Toellân 15
10Het contact met de makelaar was prettig en duidelijk. Hij heeft ons goed meegenomen in het proces. Ook de mensen achter de schermen waren hulpvaardig, professioneel en reageerden steeds snel. We zijn zeer tevreden.
-
Alde Leane 22
8Makelaar Sybrecht is een hele aardige en deskundige man. Veel animo gehad in 1 week en was fijn dat Makelaar Roel bij kon springen om iedereen toch de kans te geven om onze woning te bezichtigen.
-
Engelien Kool
10Ik ben heel tevreden over de makelaar. Duidelijke communicatie, goed overleg en goede kwaliteit in dienstverlening.
-
Wederik 62
9Zeer klantvriendelijk ,deskundig , staat open voor eigen mening klantinbreng , goed bereikbaar , altijd overleg over data kijkers, kortom heeft het allemaal goed voor elkaar.