IQ Makelaars Oost-Groningen
IQ Makelaars Oost-Groningen staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Winschoten. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen wij je graag bij het kopen of verkopen van jouw woning. In onze regio gevestigd, staan wij voor een vertrouwde partner die je door elke stap heen begeleidt. Onze werkwijze is gebaseerd op transparantie, professionaliteit en een persoonlijke aanpak. Wij leggen de nadruk op des...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Wilhelminaplein 6
9686RA Beerta
€ 749.500 k.k.
€ 4.283/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 1055 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schepperbuurt 48
9949PJ Borgsweer
€ 695.000 k.k.
€ 3.658/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 190 m²
- Perceeloppervlakte
- 2071 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoofdkanaal OZ 109
7881VR Emmer-Compascuum
€ 949.500 k.k.
€ 2.422/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 392 m²
- Perceeloppervlakte
- 9475 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hoofdweg 65
9687PK Nieuw Beerta
€ 219.500 k.k.
€ 1.925/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 406 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Waterlelie 7
9679ME Scheemda
€ 389.500 k.k.
€ 3.541/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Klinkerweg 126
9684AH Finsterwolde
€ 125.000 k.k.
€ 1.524/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 835 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (35)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
35 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Klinkerweg 126
9Alles ging soepel achter elkaar aan deze, makelaar laat het je goed begrijpen waardoor ik wist wat ik allemaal moest doen
-
Dillenburglaan 7
9Vaak contact wat ook nog resultaat bracht. Zeer tevreden over de snelle verkoop en voor de juiste prijs.
-
Feiko Clockstraat 141 E
9Het contact met de makelaar was heel goed. Er was altijd iemand aanwezig die je te woord staat en ze zetten zich volledig voor je in!
-
Eikenlaan 4 D
9Bij ons ging alles boven verwachting. Het contact was heel goed, en alle vragen worden meteen beantwoord. We werden steeds op de hoogte gehouden van de vorderingen. Wij zouden deze makelaar de volgende keer weer nemen.
-
Dwingelooweg 75
10Zeer tevreden met het resultaat van de verkoop van onze woning! Duidelijke afspraken die worden nagekomen. Wij bevelen IQ makelaars zeker aan.
-
Emmastraat 16
9Prima service! De makelaar is goed maar funda is natuurlijk vrij waardeloos. Zelfs het invullen van deze beoordeling is mateloos irritant.
-
Noorsestraat 17
10Het contact met de makelaar verliep zeer prettig. Weten wat ze doen en staan klaar met advies en oplossingen. Kundig, professioneel en betrouwbaar .
-
Provincialeweg 25
9Het contract met de makelaar verliep zeer goed We werden goed op de hoogte gehouden over de stand van zaken De woning was binnen 2 weken verkocht We kunnen deze makelaar alleen maar aanbevelen