Makelaardij Van Brussel
"Dé makelaar met lokaal hart en vernieuwde blik!"
Ons kantoor staat voor een combinatie van passie, deskundigheid en persoonlijke aandacht. Wij kijken niet alleen naar de feiten, maar ook naar de emoties die met een woningtransactie gepaard gaan. Door onze klanten serieus te nemen, bouwen we vertrouwen op dat kan leiden tot succesvolle transacties. Wij geloven in een duidelijke en open communicatie, waarbij de klant centraal staat. Onze benadering is direct en doordringend, zonder omwe...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zuidzijde 89
2411RV Bodegraven
€ 425.000 k.k.
€ 4.620/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 97 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Doornenburg 5
2402KL Alphen aan den Rijn
€ 825.000 k.k.
€ 3.423/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 241 m²
- Perceeloppervlakte
- 371 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Weteringpad 35
2481AS Woubrugge
€ 2.500.000 k.k.
€ 5.747/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 435 m²
- Perceeloppervlakte
- 1009 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Onder bod
Lijsterlaan 68
2406GA Alphen aan den Rijn
€ 375.000 k.k.
€ 4.630/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Witte Kwikstaart 8
2435AX Zevenhoven
€ 400.000 k.k.
€ 4.878/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 85 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Eikenhorst 13
2402RN Alphen aan den Rijn
€ 475.000 k.k.
€ 4.657/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 123 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (121)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
121 reviews totaal
Funda
100 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Merelstraat 1 D
10Heel prettig en persoonlijk contact. Het gebruik van Move maakt de gegevensuitwisseling erg gemakkelijk en het zorgt voor een duidelijk overzicht.
-
J.P. Heijestraat 4
10Zeer betrokken goede makelaar. Een aanrader! Prima markt kennis. Aardige mensen die weten wat ze doen.
-
Noorderkeerkring 18 F
10Makelaar was heel behulpzaam, en was een grote hulp met aankoop van deze woning. Zou van Brussel bij iedereen aanraden!
-
Groen van Prinstererstraat 7
10Gewoon een super fijne makelaar, geen andere woorden voor. Danny en team hebben mij uitstekend geholpen met de verkoop van mijn woning en aankoop van mijn nieuwe woning. Ik zou ze van harte aanraden!
-
Korteraarseweg 25 B
8Goed contact, snelle reactie bij vragen. Kleine aansporing nodig toen verkoop stagneerde, maar uiteindelijk erg tevreden.
-
Paddestoelweg 154
8Meer contact hadden met dames van kantoor dan verwacht, die vast niet allemaal makelaar waren. En minder contact met de makelaar die de opdracht heeft aangenomen. Wellicht dat duidelijker aangeven?
-
Aïdaplein 30 A
9Altijd goed te bereiken bij vragen en zeer vriendelijk geholpen met de aankoop en verkoop van ons huis. Super goed geholpen! Thanks team makelaardij van Brussel
-
Schuberthof 33
10Vanaf het begin een klik en daaruit volgde een goede samenwerking. Makelaardij van Brussel heeft een gedegen marktkennis en straalt dat ook uit. Het was prettig in plaats van courtage een vaste prijsafspraak te maken over de verkoop van de woning. Ik was blij met de goede adviezen door de styliste, hierdoor was een nog betere presentatie van de woning mogelijk. Ook vond ik dat zij letterlijk alles in het werk stelden om de woning zo goed mogelijk te presenteren, met zelfs drone-…