In Roelofarendsveen en de omgeving staat Meer Advies voor betrouwbare makelaarsdienstverlening. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we u bij elke stap in de woningmarkt. Of u nu koopt, verhuurt of adviseert, wij staan voor u klaar met expertise en persoonlijke aandacht. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, gedetail...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Brinkgreverweg 106 D
7413AE Deventer
€ 325.000 ,-
€ 5.804/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kaagweg 69
2157LH Abbenes
€ 475.000 k.k.
€ 3.831/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 686 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Graaf Willem II laan 35
2355BG Hoogmade
€ 575.000 k.k.
€ 3.402/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 182 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Noordeinde 189 B8
2371CS Roelofarendsveen
€ 260.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Diamant 30
2371KK Roelofarendsveen
€ 370.000 k.k.
€ 6.607/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Koolraap 14
2371DP Roelofarendsveen
€ 545.000 k.k.
€ 4.955/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 105 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (43)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
43 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
30 reviews op Google
-
Burgemeester Lotsystraat 21
10Heel goed contact Kennis van zaken Doet meer dan strikt noodzakelijk Persoonlijk en professioneel Aan te raden !
-
Weteringlaan 9
10Wij hebben het complete pakket (aankoop, verkoop en hypotheek) laten verzorgen door Meer Advies. Zeer tevreden over de deskundigheid en het snelle schakelen bij zowel de aankoop en verkoop. Hypotheek was snel geregeld en fijn dat de lijntjes kort zijn door gebruik te maken van whatsapp groepen. Ga zo door team Meer Advies!
-
Andrea Hoek
10 -
lars vlieland
10Huig is echt een topgozer hij belooft veel en maakt het ook echt waar
-
Tjalk 6
10Het ging allemaal niet vanzelf maar we zijn super geholpen door vd meer makkelaars. Heel blij mee en ik raad ze zeker aan.
-
Veerstraat 7
10Zeer tevreden over van der Meer. Ze geven persoonlijke aandacht en hebben de nodige expertise! Ze staan altijd voor je klaar!
-
Remco Wolkem
10Ik ben super geholpen met het vinden van me eerste appartemen, jong en professioneel team en bij vragen altijd goed en deskundig geholpen. 👍🏻 …
-
david budde
10Hier werken echte vakmensen, ze werken hard en snel, reageren altijd direct en hebben overal een oplossing voor, en meteen een antwoord op elke vraag. Als je een huis kopen wilt ben je niet goed bij je hoofd als je dat niet via deze toppers wilt laten doen. Dankjewel fijne mensen van Meer Advies.👌