ERA Focus Makelaars Breda
"Wij hebben oog voor jou!"
Bavel Breda is de vestigingsplaats van ERA Focus Makelaars, een betrouwbare partner in de woningmarkt. Het kantoor is actief in een breed gebied, waaronder Breda, Den Hout, Dorst en Drimmelen. De makelaars werken met passie en deskundigheid, zodat klanten gerustgesteld kunnen zijn over de kwaliteit van de dienstverlening. In het gebied komen ook namen als Effen, Etten-Leur en Hooge Zwaluwe voor. De makelaars zijn goed op de hoogte van l...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Lijndonk 92
4907XE Oosterhout
€ 625.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 378 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Platte Akker 105
4847KN Teteringen
€ 689.000 k.k.
€ 5.602/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Godevaert Montensstraat 13
4811PD Breda
€ 675.000 k.k.
€ 6.250/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 109 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Laan van Liedekerke 30
4835CC Breda
€ 795.000 k.k.
€ 6.260/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 123 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Wilderen 148
4817VH Breda
€ 400.000 k.k.
€ 3.448/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Dillenburgstraat 88
4835ED Breda
€ 495.000 k.k.
€ 4.853/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (166)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
166 reviews totaal
Funda
96 reviews op Funda
70 reviews op Google
-
Jacob Catssingel 95
10Hendrik Hueskes heeft op alle vlakken onze verwachtingen overtroffen! Vriendelijk, deskundig en ten alle tijden duidelijk en snel in de communicatie. Eigenlijk alles wat je zou willen / verwachten van een makelaar. Simpelweg TOP!
-
Nonnenveld 535
10Hendrik Hueskens te Breda is een hele prettige, deskundige en vriendelijke no nonsense makelaar. Wij hebben hem ingehuurd als verkoop en aankoop makelaar met uitstekende resultaat voor beide opdrachten. Hendrik reageert altijd snel en neemt alle tijd waar nodig, ook voor de kopers bij ons verkoop traject wat ook prettig ervaren wordt. Wij kunnen hem niks anders dan zeer aanbevelen.
-
Marc Wiercx
10Wij hebben Hendrik Hueskens ingehuurd als verkopend en aankopend makelaar. Hij is een zeer vriendelijke en kundige no nonsense makelaar. Acteert ook snel waar nodig (zelfs in het weekend) en neemt ook ruim de tijd indien nodig. Wij kunnen hem daarom ook zeer aanbevelen.
-
Renata Lambregts
105 sterren voor onze makelaar Hendrik Hueskes, Era Focus. Verkoop Flierstaat 36 Breda. We zijn zeer tevreden over de hele samenwerking: deskundig advies,snelle reacties en goed bereikbaar en persoonlijk aandacht. Als je een makelaar zoekt die voor je gaat, dan zit je hier goed.
-
Flierstraat 36
10We zijn zeer tevreden over onze Makelaar Hendrik Hueskes. Professioneel,betrokken en altijd goed bereikbaar. Een echte aanrader!