wbos makelaars haarlemmermeer
In Nieuw-Vennep staat wbos makelaars haarlemmermeer voor betrouwbare en persoonlijke wonuigbemiddeling. Met een sterke focus op de regio, helpen we zowel kopers als verkopers om hun doelen te bereiken. Onze belofte is om transparant, gedetailleerd en met passie te werken aan elke transactie. We bieden een breed scala aan diensten, waaronder verkoop, aankoop, huur en taxaties. Onze werkwijze is gericht op klantgerichtheid, professionalit...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Parklaan 11
2181DB Hillegom
€ 700.000 k.k.
€ 5.512/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 317 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Goudsepoort 29
2152EN Nieuw-Vennep
€ 585.000 k.k.
€ 4.301/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Vosselaan 86
2181CD Hillegom
€ 600.000 k.k.
€ 5.555/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Zalkerbos 36
2134EM Hoofddorp
€ 500.000 k.k.
€ 4.950/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Frans Halslaan 6
2182MJ Hillegom
€ 465.000 k.k.
€ 4.151/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Leusveld 25
2151JV Nieuw-Vennep
€ 695.000 k.k.
€ 4.343/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 179 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (40)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
40 reviews totaal
Funda
6 reviews op Funda
34 reviews op Google
-
Julia P
4Teleurstellend.
-
Amestelle 337
9Alles naar meer dan verwachting. Alles goed begeleid en verlopen ..Super!! Zou iedereen aanraden om deze makkelaar te nemen. Duidelijkheid excellent.
-
Allegondahoeve 92
10Geweldig makelaarsteam – snel, betrouwbaar en persoonlijk. Sjors en zijn team hebben ons fantastisch geholpen bij aankoop én verkoop. Altijd professioneel en bereikbaar. Aanrader!
-
Divonalaan 35
10Er waren 5 kijkdagen georganiseerd in die tijd zijn er 47 bezichtigingen geweest, dit was helemaal top!
-
Smedenweg 47
7Goed contact gehad over mogelijke verkoop mogelijkheden weet niet meer te vertellen, volgens schema klaar
-
Wallenbergstraat 42
9Heel prettig en fijn gewerkt met WBos makelaars. Zowel met de mensen op kantoor als met mijn persoonlijk contact. Jeroen is een zeer fijn persoon om mee te communiceren. Altijd positief en ook resultaatgericht.
-
Binnenweg 87 C
10De mix van marktkennis en inlevingsvermogen vond ik uitstekend. Dit heeft mij een zeer prettig gevoel gegeven bij het gehele aankoopproces. Ik zal WBos dan ook aan iedereen aanraden.
-
Amber Comijs
10Top makelaars! Na een lange zoektocht zelfstandig naar een huis als starters toch maar een makelaar ingeschakeld en dat was de beste beslissing ooit! W bos heeft me super geholpen. Op vrij korte termijn had ik een makelaar nodig voor een bezichtiging en dat was geen probleem, en ze hebben me ook een topper toegestuurd, Amir! Erg helpvol bij de bezichtiging en onderhandeling waardoor ik binnen 24 uur na het huis bezichtigen het huis had gekocht, allemaal dankzij w bos makelaars. Dus ik zou ze zeker aanraden als je hulp nodig hebt met een huis zoeken!