Rademakers Makelaardij
In Roosendaal staat Rademakers Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, helpen we u zorgvuldig door de processen van kopen en verkopen. Onze belofte is om u te begeleiden met professionaliteit, zodat u zich volledig kunt richten op wat werkelijk telt: uw woning en uw toekomst. Wij combineren ervaring met een directe aanpak, zodat u altijd wee...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Emmastraat 98
4701GH Roosendaal
€ 300.000 k.k.
€ 2.857/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Polderstraat 18
4731JH Oudenbosch
€ 400.000 k.k.
€ 1.980/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wilhelminastraat 1 c
4701GV Roosendaal
€ 469.000 k.k.
€ 2.606/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 161 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bergsestraat 69
4724CC Wouw
€ 525.000 k.k.
€ 2.263/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 232 m²
- Perceeloppervlakte
- 790 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Faunaberg 34
4708CC Roosendaal
€ 599.000 k.k.
€ 3.630/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 482 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Roemer Visscherlaan 14
4707BZ Roosendaal
€ 275.000 k.k.
€ 3.056/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 167 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (57)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
57 reviews totaal
Funda
2 reviews op Funda
55 reviews op Google
-
Pater Beckerstraat 19
9Fantastische begeleiding van begin tot eind. Neemt de tijd voor al je vragen en wensen. Telefonisch altijd bereikbaar en vriendelijk. Een aanrader voor iedereen die zijn huis wil verkopen met een gevoel dat jouw huis de "mooiste" is. Een makelaar waar klant nog koning is.
-
Carola Van Kuijk
10Sander is een hele fijne en kundige makelaar. Heeft plezier in zijn werk en dat straalt hij ook uit. Hij was heel flexibel rondom de bezichtigingen voor ons huis i.v.m. onze 2 kleine kinderen. Pakt lekker door en heeft binnen no-time ons huis verkocht.
-
Mehtap Ozkok
10Sander is een super vriendelijke en betrokken makelaar. Vanaf het eerste gesprek hadden we meteen een goed gevoel. Hij luisterde écht naar onze wensen en dacht met ons mee in elke stap van het verkoopproces. Dankzij zijn inzet en aanpak is de verkoop van onze woning heel soepel verlopen.
-
Jasper Van Der Kuip
10Zeer tevreden over Sander van Rademakers Makelaardij. Professioneel, betrokken en altijd goed bereikbaar. De verkoop verliep soepel en vlot. Absoluut een aanrader!
-
sanne luwa
10Als alleenstaande starter is het bijna onmogelijk om een huis te bemachtigen. Maar dankzij de positieve mindset en nooit geschoten is altijd mis mentaliteit van Sander is het gelukt! En niet zomaar gelukt maar meer dan ik kon hopen onder de vraag prijs zelfs. Kan iedereen deze scherpe en positieve aankoopmakelaar aanraden! Nogmaals bedankt Sander!