Wij geloven dat wonen meer is dan alleen onderdak. Het betreft een gevoel van geborgenheid, veiligheid en plezier. Wonen speelt een essentiële rol in het geluk van mensen. Niet iedere makelaar legt de nadruk op dieper liggende behoeften. Bij Zij Is De Makelaar gaan we verder dan het oppervlakkige. Wij starten een dialoog, zoeken naar niet voor de hand liggende oplossingen en leveren de benodigde kennis. Onze focus ligt op het begrijpen...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Midstraat 31 a
8501AC Joure
€ 275.000 k.k.
€ 3.056/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Nutstraat 16
8861XN Harlingen
€ 239.000 k.k.
€ 3.621/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Jonkersbosje 4
8501GX Joure
€ 925.000 k.k.
€ 3.544/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 261 m²
- Perceeloppervlakte
- 1572 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Albardastraat 9
8607BB Sneek
€ 235.000 k.k.
€ 2.732/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
De Protter 11
8502DG Joure
€ 795.000 k.k.
€ 3.272/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 243 m²
- Perceeloppervlakte
- 706 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Pastorielaan 68
8501GA Joure
€ 389.000 k.k.
€ 3.353/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (45)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
45 reviews totaal
Funda
35 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Kajút 3
10Goede samenwerking en duidelijke communicatie. Goed bereikbaar. Neemt veel eigen initiatief. Ik zou Zij is de makelaar bij iedereen aanbevelen.
-
Pastorielaan 68
10Deze makelaar is prettig in het contact, geeft deskundig advies, is zeer goed bereikbaar en heeft een vlotte manier van communiceren.
-
Stjoerboard 7
8Het was een fijn proces waarin jolanda mij goed heeft begeleid. Ze heeft veel kennis en neemt je mee in het proces hoe ze een huis verkoopt.
-
Pompstraat 8
8Soepel en laag drempelig, meedenkend en goed bereikbaar, zo ook evt vragen over aankoop worden juist beaantwooord
-
Hollandiastraat 14
10Contact verloopt soepel. Deskundig en praktisch ingesteld. Persoonlijke begeleiding. Zou Jolanda zeker aanbevelen.
-
Minckelersstate 14
10Jolanda neemt de tijd voor de opname. Geeft duidelijk de volgens haar beste verkoop aan, wat wij als leek niet weten. Uiteindelijk is de woning naar tevredenheid verkocht.
-
Blaauwhoflaan 39
8Prima contact en erg attend en meelevend op mijn vragen. We hebben zeer prettig samen gewerkt. Dus een fijne ervaring .
-
Uilke Boonstralaan 28
8Het contact met de makelaar verliep heel fijn. Ze was goed bereikbaar en geduldig met uitleggen als wij als verkopers vragen hadden.
-
Molenbuurt 5
9Makelaar is kundig, vriendelijk en begripvol voor de situatie! Samenwerking verliep prettig en leidde naar onze mening snel naar het gewenste resultaat! Ook in de afhandeling is de begeleiding goed en zorgvuldig.