Gruno Vastgoed B.V. is een makelaarskantoor gevestigd in Groningen dat zich met expertise en betrokkenheid richt op de verkoop, aankoop en beheer van beleggingspanden. Wij begrijpen de complexiteit van vastgoedbeleggingen en helpen u daarom op een professionele, transparante manier bij het realiseren van uw doelen. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u zich zorgeloos kunt richten op uw investeringen. Wij bieden diensten in verkoo...
Actueel woningaanbod
-
- Aangekocht
Jaltadaheerd 225
9737HR Groningen
€ 200.000 k.k.
€ 3.846/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Aangekocht
Boterdiep 96 h
9712LS Groningen
€ 325.000 k.k.
€ 2.901/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Huygensstraat 36
9727JD Groningen
€ 250.000 k.k.
€ 3.424/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Sabangplein 18 a
9715CZ Groningen
€ 274.500 k.k.
€ 3.191/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Kamerlingh Onnesstraat 2
9727HM Groningen
€ 395.000 k.k.
€ 2.904/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 5
-
- Aangekocht
Rabenhauptstraat 70
9725CG Groningen
€ 475.000 k.k.
€ 2.668/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 182 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (322)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
322 reviews totaal
322 reviews op Google
-
Valentin Hristov
10 -
BJ
2Waardeloos. Afspraken gemaakt voor een huurwoning etc etc. 3 dagen later; ‘oh er komt nog BTW overheen 21%. Daar ga ik niet akkoord mee, zou je nog willen overleggen met de eigenaar? Daarna nooit iets weer gehoord. Ga niet met deze club in zee.
-
Jan Willem van Delft
10 -
Dylan Luinge
10Fijne samenwerking
-
Jose Haverkort
2Wat een waardeloos bedrijf. Slechte of geen communicatie, eindeloos moeite moeten doen om je borg terug te krijgen. Hun enige motto is zoveel mogelijk geld verdienen over de hoofden van huurders. Echt schandalig, een huisje van 50 vierkante meter verhuren voor 1300 euro.
-
Pablo van Beek
10 -
J Indy
10 -
Anthi Georgiou
8 -
Stijn Middel
8 -
Jonathan Isenia
10 -
Wim De Vries
10 -
mettari van der graaf
10 -
Varesjlin Rijnders
10 -
Ricardo Hazenberg
10 -
Hamid Gadirov
2Ik raad iedereen ten zeerste aan om twee keer na te denken voordat ze via Gruno Vastgoed huren. Mijn hele ervaring met dit bureau is buitengewoon teleurstellend en onprofessioneel geweest. …
-
Adrians Pancenko
2Vermijd deze verhuurder ten koste van alles. Ongedierteproblemen en gebrekkig onderhoud worden volledig genegeerd.
-
Dāvis Dovjats
2De verhuurder is een absolute nachtmerrie om mee om te gaan. De warmte-isolatie is zo goed als afwezig en er is constant sprake van ongedierte. Onderhoudsverzoeken worden volledig genegeerd. Bovendien zijn basisinstallaties slordig uitgevoerd - zo is bijvoorbeeld het slot van de voordeur slecht gemonteerd (zoals te zien op de foto's).