Marjolein Mulder Makelaardij
In Noordwijk staat Marjolein Mulder Makelaardij bekend als een betrouwbare partner voor verkoop en aankoop van woningen. Met jarenlange ervaring in de regio biedt het kantoor persoonlijke begeleiding en een gerichte aanpak om snel resultaat te bereiken. Wij leggen de nadruk op kwaliteit, service en creatieve oplossingen voor uw woonwensen. Wij specialiseren ons in woningstyling en -fotografie, waardoor uw woning optimaal wordt gepresent...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Adelaert 39
2202PM Noordwijk
€ 899.000 k.k.
€ 8.644/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Strandwijck 2
2202BV Noordwijk
€ 1.799.000 k.k.
€ 10.970/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Ritsaert 36
2202PP Noordwijk
€ 449.000 k.k.
€ 7.361/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Piet Heinstraat 147
2161VB Lisse
€ 749.000 k.k.
€ 7.643/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Springtij 6
2201WE Noordwijk
€ 305.000 k.k.
€ 5.980/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Zandbank 26
2201WS Noordwijk
€ 325.000 k.k.
€ 5.508/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (9)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
9 reviews totaal
Funda
9 reviews op Funda
-
Piet Heinstraat 147
10Marjolein is een zeer betrokken makelaar ..Weet wat er speelt in de huizenmarkt .Stipt en reageert snel .En is (pro)actief .En positief en erg vriendelijk. Zoek een makelaar in de Duinen Bollenstreek .Is Marjolein Mulder een goede keuze .
-
Springtij 6
10In een moeilijke huizen markt ben ik zeer goed geholpen. In de fijne gesprekken heeft haar advies geholpen en door haar snelle handelen heb ik nu een eigen huis.
-
Strandwijck 5
10Alles ging prima, heel prettig contact, reële voorstelling van mogelijkheden, begeleiding tot en met de overdracht.
-
Wilhelminastraat 27
10Marjolein is geen gesjeesde makelaar die gericht is op snelle aankoop/verkoop. Ze denkt met ons mee, luistert goed, handelt snel, ze kent de markt en de mensen die erin verkeren, waardoor ze de juiste informatie weet te verkrijgen. In dit spannende proces was ze voor ons een anker dat ons stap voor stap begeleidde tot de juiste aankoop.
-
Wilbrinkbos 2
10Erg fijn en prettig geholpen door Marjolein. Heel tevreden over hoe ze meedacht. Goed bereikbaar en prettig contact.
-
Wageningenstraat 36
10Een sympathieke en meedenkende vrouw met kennis van zaken. Leek ons een prettige vrouw om als koper een huis van te kopen, vandaar dat wij Marjolein kozen als onze verkoopmakelaar. Heel meedenkend en behulpzaam. Super prettige ervaring gehad en heel fijn door geholpen!