Maashorst Makelaardij staat voor lokaal, persoonlijk contact in de regio Nistelrode. Mijn kantoor is gericht op het bereiken van het beste resultaat voor klanten, met aandacht voor de specifieke wensen en behoeften van ieder individu. In een regio met een perfect leefklimaat ben ik goed in staat om te adviseren over de mogelijkheden voor verkoop of aankoop van woningen. Mijn dienstverlening is gebaseerd op grondige doelgroepanalyse, mod...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Oude Vest 45
5341LA Oss
€ 335.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vlasstraat 13
5388RS Nistelrode
€ 950.000 k.k.
€ 4.338/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 219 m²
- Perceeloppervlakte
- 836 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Aalbersestraat 51
5344ST Oss
€ 489.000 k.k.
€ 3.518/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 229 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Broekmorgen 5
5401PJ Uden
€ 535.000 k.k.
€ 4.023/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 206 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Hazenveld 8
5388TM Nistelrode
€ 459.000 k.k.
€ 3.642/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 180 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Herpenstraat 98
5402KR Uden
€ 389.000 k.k.
€ 3.929/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 168 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (14)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
14 reviews totaal
Funda
3 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
D Cissen
10Iris is direct, no nonsens, betrouwbaar, goed bereikbaar en heeft geen 9 tot 5 mentaliteit. De lijntjes zijn kort en gemaakte afspraken worden altijd nagekomen. Kortom, een vakvrouw!
-
Maalsteen 16
10Alles verliep super. Wij zelf wonen in Italie dus het was soms lastig om sommige laatste zaken goed geregeld te krijgen. Gelukkig dat onze makelaar hierbij kon helpen.
-
Karin van Dijk
10Maashorst Makelaardij zet net dat ene extra stapje wat zorgt voor een succesvolle verkoop. Iris heeft alle kunde en kennis in huis en neemt de tijd om alles goed aan je uit te leggen. Al met al een fijne en transparante communicatie waarbij zij goed te bereiken zijn!
-
Walstraat 11
10Iris is de makelaar die net dat ene stapje extra zet. Vanaf het begin heeft zij mij overtuigd van een succesvolle verkoop en zij heeft dit volledig waar gemaakt. Iris is fijn in contact en je kunt haar makkelijk bereiken!
-
Donzel 109
10Iris is doortastend en gaat vol energie voor het beste eindresultaat. Ze staat open voor overleg, is eerlijk in haar advies en altijd bereikbaar.
-
Marion Spierings
10 -
Daniel Osuji
10 -
Jennifer Lodewijks
10 -
Jolanda Van Helvoirt
10 -
Paul Engels
10 -
pascal vd heijden
10 -
Ayoni Van Dijk
8 -
Kit en afbouwbedrijf vermeltfoort
10Fijne mensen om mee samen te werken. Iris zoekt en helpt om oplossingen te vinden waar het nodig is. Ze zorgt dat ze zich verdiept in zaken wanneer het nodig is. Ze helpt en ondersteund wanneer dit nodig is. Ze is n kundig makelaar.