BrouwersHonselaarMakelaars B.V.
"Makelaars van huis uit"
BrouwersHonselaarMakelaars B.V. is sinds 1973 gevestigd in Berlicum en heeft zich gespecialiseerd in de regio rond ’s-Hertogenbosch. Met meerdere NVM-makelaars in dienst, staat de kwaliteit van het advies centraal. De beëdigde register makelaars zorgen ervoor dat zowel kopers als verkopers goed begeleid worden. Het kantoor is gelegen in het centrum van Berlicum, in het gebouw Poststaete. De locatie is strategisch gekozen en biedt een zi...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Oranjeplein 6
5258KZ Berlicum
€ 525.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 379 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Anna Blamanstraat 32
5242EE Rosmalen
€ 649.000 k.k.
€ 3.863/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 229 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Frans Erensstraat 1
5216TK 's-Hertogenbosch
€ 425.000 k.k.
€ 3.269/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Braakven 29
5258AG Berlicum
€ 625.000 k.k.
€ 4.529/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 311 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Boschdijk 1045
5626AD Eindhoven
€ 649.000 k.k.
€ 3.646/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 305 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Beekdam 11
5247ME Rosmalen
€ 549.000 k.k.
€ 4.858/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 112 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (59)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
59 reviews totaal
Funda
42 reviews op Funda
17 reviews op Google
-
Milrooijseweg 5
10Perfecte begeleiding door t hele team. Zeer tevreden. Alles werd duidelijk en goed uitgelegd. We werden goed op de hoogte gehouden over het aantal bezichtigingen. Zeer klantvriendelijk.
-
Angelique Van Bergen
10Hele vriendelijk makelaar. Heel fijn geholpen.
-
Milrooijseweg 32
9Aardige en kundige makelaar met verstand van zaken. Alles was prima geregeld en we werden compleet ontzorgd.
-
Neerstraat 273
10Jacques is betrokken en toegankelijk en weet waar hij het over heeft. Kennis en kunde is in het bedrijf aanwezig.
-
Bieslook 7
10Ben tot volle tevredenheid begeleid tijdens het gehele verkooptraject, van A tot Z. Ik kreeg gedegen en vakkundig advies waardoor ik het huis voor een goede prijs heb kunnen verkopen. Alles keurig geregeld en afgehandeld.
-
Kelwis 26
9het contact met de makelaar zelf als met de medewerkers van de makelaar is van begin tot einde zeer respectvol verlopen
-
Sassenheimseweg 29 F
9Goede lokale marktkennis gecombineerd met acuratesse en vakkundigheid. Gezien de doelgroep van het object klein was, is de doorlooptijd tot uiteindelijke verkoop relatief kort geweest.
-
Bunzinghage 80
10Het was super fijn om met hem samen te werken. Alles wat tijdens de verkoop voorbij kwam, werd meteen netjes opgelost. Hij houdt je goed op de hoogte en pakt dingen snel op. Heel betrokken en neemt je echt werk uit handen. En die verhuiskar is echt top: hij wordt gewoon netjes gebracht én weer opgehaald!