Het Waare Huis makelaars
"Jouw persoonlijke makelaar"
Als specialist in de woningmarkt van Rosmalen en de regio 's-Hertogenbosch biedt Het Waare Huis een complete oplossing voor zowel verkoop als aankoop. Van taxaties tot nieuwbouw, zijn wij er voor u met een persoonlijke en professionele aanpak. U heeft hiermee altijd uw eigen vaste makelaar bij de hand die u begeleidt vanaf het eerste contact tot de laatste sleuteloverdracht. Onze klantgerichte benadering zorgt ervoor dat uw verkoop of a...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Robijnborch 7
5241LK Rosmalen
€ 859.000 k.k.
€ 2.902/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 296 m²
- Perceeloppervlakte
- 602 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Brouwerijstraat 16
5241CS Rosmalen
€ 649.000 k.k.
€ 5.643/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Commissaris van der Hartenlaan 12
5224ED 's-Hertogenbosch
€ 509.000 k.k.
€ 4.207/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Jan Frankenstraat 8
5246VB Rosmalen
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Weidestraat 30
5241CB Rosmalen
€ 1.625.000 k.k.
€ 4.299/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 378 m²
- Perceeloppervlakte
- 2998 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Creijenhoek 31
5241LP Rosmalen
€ 575.000 k.k.
€ 4.228/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 219 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (218)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
218 reviews totaal
Funda
136 reviews op Funda
82 reviews op Google
-
Paterslaan 23
9De afgelopen jaren heb ik verschillende keren gebruik gemaakt van de diensten van Het Waare Huis. Ik heb voornamelijk te maken gehad met Jasper vd Broek en die contacten verliepen altijd tot mijn volle tevredenheid. Jasper is vriendelijk en zeer deskundig.
-
Dommelborch 39
10Het contact verliep erg prettig. Er werd duidelijke uitleg gegeven en er werd goed geluisterd naar mijn verwachtingen
-
Korte Kerkstraat 2
8Kundig en snelle reactie bij vragen. Duidelijke uitleg en advies na biedingen. De fotograaf was ook zeer kundig en maakte hele mooie foto's
-
Groote Wielenlaan 190
10Alles top geregeld van begin tot eind door het gehele team. Contact verloopt zeer soepel en je wordt constant op de hoogte gehouden met de stand van zaken. Complimenten!!
-
Louis Couperuslaan 33
10Van begin tot eind een prettig en verkoopproces onder deskundige begeleiding van Jasper. Supertevreden over zowel Jasper als zijn collega’s van Het Waare Huis. Kies voor deze makelaar voor een voorspoedige verkoop met een topresultaat!
-
Den Hoogenkant 10
8Bij het eerste contact met Het Waarehuis als gevolg van een waarde bepalingsverzoek waren wij zeer tevreden met de gang van zaken. Dit heeft ons doen besluiten om daarom het verkoopproces ook met deze makelaar te doen. De persoonlijke en open manier van Jasper heeft ons steeds veel vertrouwen gegeven.