ATENZIJLSTRA Makelaars
"Lekker wonen & leven"
Bij ATENZIJLSTRA Makelaars staat uw vertrouwen centraal. Of u nu wilt verkopen, kopen of taxeren, wij zorgen ervoor dat elk proces zorgvuldig en doordacht verloopt. Onze specialisten zijn gespecialiseerd in herbestemmen en bieden diensten zoals verkoop, aankoop en taxatie. Wij hechten veel waarde aan betrokkenheid, aandacht en onderneemzaamheid om u te begeleiden vanaf het eerste contact tot de laatste handeling. Elke woning wordt met z...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bordeslaan 382
5223MV 's-Hertogenbosch
€ 475.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Socrateslaan 27
5216CS 's-Hertogenbosch
€ 400.000 k.k.
€ 3.704/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Parcivalring 110
5221LP 's-Hertogenbosch
€ 685.000 k.k.
€ 3.703/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 185 m²
- Perceeloppervlakte
- 181 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tongelaer 44
5235GV 's-Hertogenbosch
€ 450.000 k.k.
€ 3.600/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Velderwoude 32
5221PB 's-Hertogenbosch
€ 625.000 k.k.
€ 4.401/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Schaapsveldje 74
5223ZS 's-Hertogenbosch
€ 450.000 k.k.
€ 5.357/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (48)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
48 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Twaalfmorgenstraat 41
10Heel fijn persoonlijk contact met Atenzijlsta. Alles werd snel geregeld en we zijn goed begeleid gedurende het hele proces. We konden altijd met vragen terecht. Professioneel, betrokken en zeker een aanrader!
-
Hofvijver 92
10Heel eeg fijm contact. Het was duidelijk dat de makelaar heel veel verstand had van zaken, en wij zijn super begeleid in elke stap van het process. Ik denk dat we dit huis voor geen betere prijs dan dit hadden kunnen kopen, dus we zijn super blij met de onderhandelingen en de tips!
-
Zevende Buitenpepers 2
10No nonense makelaar. Eerlijk, goede communicatie, komt afspraken na. Geeft goed advies en is proactief. Altijd bereikbaar. Ook de mensen op kantoor zijn op de hoogte van wat er speelt. Hele goede ervaring.
-
St.-Elisabethstraat 60 B
10soepel en vlot proces met duidelijke communicatie en plezierige mensen, kortom zeer tevreden en zeker een aanbeveling waard.
-
Holterveste 45
8De makelaar kent het complex waar ons huis zich in bevindt goed. Het huis was snel verkocht, al bij de tweede bezichtiging.
-
Herman Moerkerklaan 59 A
8samenwerking als zeer prettig ervaren en de deskundigheid is prima op orde, misschien niet de goedkoopste makelaar maar wel een aanrader
-
Commissaris De Quaylaan 292
9Een heel fijn contact, alle medewerkers op het kantoor waren goed op de hoogte. Direct antwoord op al jouw vragen.