Koppers Makelaardij
"Vertrouwd sinds 1955, Toonaangevend in 2026"
Ons team is gekenmerkt door jonge, enthousiaste collega’s met ervaring en professionaliteit. Wij werken als hecht en betrokken groep, met veel passie voor de makelaardij. In ieder proces van verkoop, aankoop of taxatie staan wij voor jou klaar met open communicatie, betrouwbaarheid en deskundigheid. Wij geloven in een samenwerking waarbij de klant centraal staat en waarin we actief meedenken om de beste oplossing te vinden. Wij kiezen v...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Cementhof 5
2181NM Hillegom
€ 360.000 k.k.
€ 6.207/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Maronia 38
2182RL Hillegom
€ 449.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hammarskjöldstraat 61
2131VB Hoofddorp
€ 519.000 k.k.
€ 4.398/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Leidsestraat 137
2182DK Hillegom
€ 550.000 k.k.
€ 5.140/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 288 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Venneperweg 554
2144KM Beinsdorp
€ 429.000 k.k.
€ 5.232/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 281 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hofzicht 52
2181AH Hillegom
€ 675.000 k.k.
€ 4.787/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (71)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
71 reviews totaal
Funda
65 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Van den Endelaan 117
10Onze woning was snel gekocht. Wij zijn erg goed geholpen in het hele traject. We raden Koppers Makelaardij dan ook van harte aan.
-
Prins Bernhardstraat 23
9Bij het verkopen van het huis van mijn moeder heb ik (vaak op afstand, ik ben niet meer woonachtig in de Bollenstreek) plezierig samengewerkt met het team van Koppers. Ik zou hen bij een hypothetische volgende keer (er is namelijk geen huis meer om te verkopen) weer inschakelen.
-
Dhr. Leer
101 woord super service. Kleine team met korte lijnen wat het heel prettig maakt om zaken mee te doen. Koppers makkelijker zeer zeker aan te raden bij verkoop van je woning of bedrijfspand.
-
Jacob Boekestraat 77
8Het fijne contact met Koppers maakte het verkopen van mijn woning heel prettig. Ze zijn betrokken en denken graag met je mee, om de verkoop tot een groot succes te maken.
-
Mariastraat 56
10Supertevreden, vooral blij met de persoonlijke benadering. Altijd bereikbaar en maken altijd tijd voor je. Alles verliep ook voorspoedig, zou zeker aanraden.
-
De Visserlaan 18
10Super service, denken met je mee. En persoonlijke aandacht. Zeer zeker aan te raden om verkoop of kopen van een woning.
-
Stijn Streuvelsplantsoen 18
10Wat een mooi team Super snel geholpen.goede communicatie en geweldige begeleiding Ik ben blij met Koppers Makelaars
-
Ardealaan 4