Van Wijnen Makelaardij
In het hart van Leerdam, waar de rivier de Linge glinsterend doorheen stroomt, staat Van Wijnen Makelaardij voor u klaar met persoonlijk advies en gedetailleerde kennis van de regio. Wij zijn gespecialiseerd in verkoop, aankoop en taxaties van woningen en bouwgronden. Onze kleine, lokale aanpak zorgt voor een directe en betrouwbare samenwerking. Wij werken met een projectmatige aanpak, waarbij we elke klant serieus nemen en de juiste op...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Keierskant 14
4142SJ Leerdam
€ 875.000 k.k.
€ 5.952/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 387 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Middelweg 14 c
4147AV Asperen
€ 637.500 k.k.
€ 5.903/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Skönvik 6
4141MS Leerdam
€ 495.000 k.k.
€ 4.670/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Prins Bernhardstraat 8
4145KN Schoonrewoerd
€ 385.000 k.k.
€ 4.096/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 134 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Bergstraat 75
4141BT Leerdam
€ 300.000 k.k.
€ 5.263/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 57 m²
- Perceeloppervlakte
- 56 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Akkerhof 5
4145LA Schoonrewoerd
€ 429.000 k.k.
€ 5.362/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (49)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
49 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
34 reviews op Google
-
Joshua Vogelpoel
10Marcel is een fijne makelaar die je goed begeleid met het verkopen van je huis, staat altijd klaar en is flexible. Van begin tot eind helpt hij je in het hele proces.
-
Jan en Sylvia van de Coterlet
10Marcel is absoluut een deskundige makelaar en bovendien heel toegankelijk, aardig en ook nog eens gezellig. Wat wij prettig vonden is dat hij heel relaxed was. Precies wat wij nodig hadden in een toch wat stressvolle periode. Hij heeft de prijs van onze woning goed ingeschat en onze verwachtingen meer dan waargemaakt.
-
Laura Liemburg
10Ik ben zeer tevreden over Marcel als verkoopmakelaar van mijn woning. Hij heeft zich volledig ingezet om mijn woning zo sterk mogelijk in de markt te zetten, met professionele en sfeervolle foto’s en een verzorgde brochure als resultaat. Zijn uitgebreide kennis van de lokale woningmarkt komt duidelijk terug in zijn aanpak en adviezen. Wat ik vooral prettig vond, is zijn rustige en betrouwbare manier van werken. Marcel luistert echt, neemt de tijd voor je wensen en zorgt daardoor voor een persoonlijke en op maat gemaakte begeleiding. Ik vond het erg fijn dat ik direct contact met Marcel kon opnemen, hij was goed bereikbaar en altijd bereid om vragen te beantwoorden. Kortom, ik kan Marcel zeker aanbevelen als verkoopmakelaar in de regio Leerdam.