Van Dijk – Van Essen makelaars staat al sinds 1992 voor betrouwbare en gedetailleerde hulp in de woningmarkt van Veenendaal en Rhenen. Of je op zoek bent naar een eerste woning of een nieuw hoofddak, wij helpen je graag verder. Onze ervaring en kennis van de markt zorgen voor een doelgerichte aanpak, zodat je woonwensen snel werkelijkheid worden. Wij specialiseren ons in de verkoop, aankoop en verhuur van woningen, maar ook in taxaties...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Linnaeuslaan 75
3903GR Veenendaal
€ 525.000 k.k.
€ 4.200/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Paddestoelenlaan 112
3903GG Veenendaal
€ 450.000 k.k.
€ 4.592/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Van Barnevelderf 27
3907ML Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 4.790/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 238 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zuiderkruis 136
3902XC Veenendaal
€ 320.000 k.k.
€ 3.721/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kerkewijk 133
3904JB Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 7.500/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 1043 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Parallelweg 1 18
3903BA Veenendaal
€ 750.000 k.k.
€ 5.769/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (40)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
40 reviews totaal
Funda
33 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Boslaan 75
10Via deze makelaar is onze huidige woning verkocht en de nieuwe woning in januari aangekocht. In 2019 hebben wij ook al een aankoop bij dit makelaarskantoor gedaan. Voor ons is het een zeer prettige partij. Wat uitblinkt is de helderheid, marktkennis en het snel reageren. En verder hebben zij alles in huis wat een goede relatie mogelijk maakt.
-
Anker 59
10Goede en deskundige begeleiding. Brengt en behoudt de rust gedurende het proces. Luistert goed en vertaalt dit naar de juiste strategie. Communicatie als bijzonder prettig ervaren.
-
Dagpauwooglaan 108
10Een top makelaar. Door de jaren ervaring weten ze goed wat belangrijk is bij de aankoop of verkoop van een huis of appartement. Betrouwbaar, enthousiast, denken mee en super vriendelijk.
-
Spoorlaan 79
10Een top makelaar. Denkt mee, heeft heel veel kennis van zaken, is super vriendelijk en betrouwbaar. Echt een aanrader
-
Kerkewijk 87 D
10Deze makelaar overtrof op alle gebieden onze verwachtingen! Goede kennis van de markt, goede verkoopstrategie. Zakelijke en commerciële instelling.
-
Vijgendam 2 12
9Betrouwbare makelaar en prettig in de omgang. Mochten we in de toekomst weer een makelaar nodig hebben dan zullen we zeker van hun kwaliteiten gebruik maken. Is zeker aan te bevelen.
-
kenneth van mastrigt
2Zeer slechte ervaring met dit makelaarskantoor. Onze indruk is dat dit bedrijf vooral uit is op zoveel mogelijk geld verdienen en dat service of verantwoordelijkheid nauwelijks een rol speelt.