Noorderborg Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Groningen. Wij zijn er voor u, van de eerste stap tot en met het laatste detail, met een benadering die transparant en direct is. Onze focus ligt op het creëren van vertrouwen, zodat u zich volledig kunt richten op uw vastgoedwensen. Wij bieden diensten als aankoop, verkoop en taxatie aan. Onze werkwijze is helder, snel en op maat, met een sterke nadruk op p...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Speenkruidstraat 152
9731GZ Groningen
€ 435.000 k.k.
€ 3.129/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Helsterland 23
9302GK Roden
€ 399.000 k.k.
€ 4.336/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Slachthuisstraat 29
9713MA Groningen
€ 360.000 k.k.
€ 3.913/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Van Loghemstraat 60
9731MC Groningen
€ 550.000 k.k.
€ 3.901/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Aangekocht
Roerstraat 13
9934JW Delfzijl
€ 235.000 k.k.
€ 2.701/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Pioenstraat 78
9713XS Groningen
€ 180.000 k.k.
€ 4.390/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 41 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (12)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
12 reviews totaal
Funda
8 reviews op Funda
4 reviews op Google
-
Van Loghemstraat 60
10Gea was een geweldige makelaar, betrouwbaar en ervaren. Ze bleef altijd kalm en hield het hoofd koel.
-
Pioenstraat 78
7Het contact verliep soepel en snelle reacties van haar. Je hebt ook eigen inbrengmogelijkheid. Fijne makelaar met wijkgevoel in Oosterparkwijk. Dank 🙏🏽
-
Schapenweg 16
9Wij zijn prima geholpen en voelden ons gesteund in alle onderdelen van het spannende proces van verkoop.
-
Abel Tasmanplein 21
10Vanaf het begin voelde het contact goed: nuchter, betrouwbaar en met een fijne vleug humor. Ze nam de tijd om zaken duidelijk uit te leggen en was gedurende het proces goed bereikbaar, waardoor de aankoop soepel en zorgeloos verliep. Van mij een dikke 10 voor een makelaar die haar vak uitstekend verstaat.
-
Baroklaan 36
10Mevr. Prins heeft mij enorm geholpen, zonder haar was de verkoop zeker niet zo voorspoedig verlopen. Zou mevr. Prins zeker weer aanbevelen
-
Noorderkroon 77
10Ingrid Prins en Gea Veenstra van Noorderborg Makelaars hebben ons uitstekend begeleid bij het kopen van ons nieuwe huis. Ze gaven veel steun bij het nemen van beslissingen, hielpen ons alle voors en tegens af te wegen maar lieten de keuze helemaal aan ons. Heel prettig. Ingrid heeft ons ook aan de aannemer geholpen die direct met verbouwaktiviteiten kon beginnen. Top! Harke en Nel Bosma
-
Yahya Al- Adwi
10Professioneel, snel en flexibel!