Vos Makelaardij B.V.
"Wij zijn al ruim 60 jaar een gerenommeerd kantoor!"
Vos Makelaardij B.V. is al meer dan 60 jaar actief in de regio Heiloo en heeft zich gespecialiseerd in alle aspecten van de woningmarkt. Van aankoop tot verkoop, van huur tot taxatie, biedt het kantoor op maat gemaakte ondersteuning voor zowel particulieren als professionals. Met een sterke verworting in de lokale markt heeft Vos Makelaardij zich opgebouwd tot een betrouwbare partner voor wie kwaliteit en persoonlijke aandacht van groot...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Stationsweg 126
1852LN Heiloo
€ 549.000 k.k.
€ 3.950/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 181 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Molenweg 3
1851LG Heiloo
€ 895.000 k.k.
€ 6.172/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 375 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Ambachtsweg 16
1851MW Heiloo
€ 695.000 k.k.
€ 5.110/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zevenhuizerlaan 81
1851MT Heiloo
€ 449.000 k.k.
€ 5.221/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Kistemaker 4
1852GW Heiloo
€ 475.000 k.k.
€ 5.723/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 211 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Laarmanstraat 27
1851JD Heiloo
€ 665.000 k.k.
€ 5.885/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 249 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (56)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
56 reviews totaal
Funda
45 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
Kennemerstraatweg 558
8Contact liep goed, als het nodig was wisten we elkaar te vinden. gelijk ook een foto in de krant van mijn huis, dat is toch een leuke verassing als je je huis te koop zet. Op het moment stonden er meer huizen te koop bij mij in de straat aan de vent weg en de ventweg iets verder stonden er vier te koop dus het duurde wel wat langer. Maar dat was met de andere huizen ook zo. Ik ben tevreden
-
Wethouder Tomsonbos 6
10Uitstekende kennis van de markt en specifieke buurt. Prettige persoonlijke informele begeleiding van het verkoopproces.
-
De Kandelaar 53
10Zeer deskundig geholpen met de verkoop. Als er iets niet duidelijk was dan kon ik mijn vragen kwijt en was er een duidelijk en helder antwoord. Samen sterk met goede hulp!
-
Verdronkenoord 8
10Tijdens onze eigen zoektocht naar een nieuw huis hebben we kennis gemaakt met René en Linda die toen als verkopende makelaars de rondleiding gaven. Na afloop van de rondleiding zeiden wij direct tegen elkaar: ‘als we ons eigen huis gaan verkopen moeten we dat met deze mensen doen’. Fijn in de omgang, nemen de tijd voor je en zijn realistisch over het object dat je bezichtigt. Vos Makelaardij heeft de verkoop van ons huis perfect begeleid, waarbij Linda, Michiel en René ons tel…
-
Vredenoord 20
9na gesprekken met andere makelaars gekozen voor Vos, aangezien die geinteresseerd en geloofwaardig over kwamen