AkerHuis
"AkerHuis - Dé makelaar in Akersloot"
Wij zijn bewust gekozen voor een klein en flexibel makelaarskantoor waar persoonlijk contact centraal staat. Onze nadruk ligt op een vlekkeloze verkoop en hulp bij alles wat daarbij hoort. Wij zijn sinds meer dan 20 jaar gespecialiseerd in de aan- en verkoop van een breed scala aan woningen. Bij elke transactie staat de kwaliteit en het woonplezier van onze klanten voorop. Onze ervaring zorgt voor een geruststellende aanpak, waarbij we...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Schouw 1 c
1921CC Akersloot
€ 499.000 k.k.
€ 5.736/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Molenbuurt 1 a
1766GM Wieringerwaard
€ 650.000 k.k.
€ 3.693/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 1066 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Hemweg 2
1921AM Akersloot
€ 749.000 k.k.
€ 7.490/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 672 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Ardennenlaan 38
1966RV Heemskerk
€ 455.000 k.k.
€ 3.554/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 209 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Startingerweg 5
1921AG Akersloot
€ 425.000 k.k.
€ 4.009/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 287 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Aangekocht
Betje Wolfftuin 17
1705KA Heerhugowaard
€ 425.000 k.k.
€ 3.601/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (28)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
28 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Hemweg 2
10Zo goed als dag en nacht bereikbaar 🙃 en kwam zelfs in het weekend de “Te koop” borden plaatsen. Bezichtigen etc. liepen allemaal perfect.
-
Rijksweg 23 b
10De te kopen woning stond twee uur rijden van ons dorp en onze makelaar is meegegaan en heeft alles perfect geregeld plus dat hij zelfs in de avond en weekend voor ons bereikbaar was. Helemaal top
-
Betje Wolfftuin 17
10Ontzettend goed geholpen aan een prachtige woning. Het contact was erg goed, snel en deskundig. Kortom echt een aanrader als je opzoek bent naar een woning.
-
Krokusstraat 12
9Het contact verliep goed. Er is snel gereageerd op de vragen die ik had. Het ia allemaal goed en duidelijk geregeld.
-
Lindenlaan 105
9Prettig met ruimte voor onze ideeën. Steeds zoekend naar de beste opties. Goede marktverkenning gedaan. Ons huis zat in een lastige verkoopcategorie maar het is uiteindelijk wel gelukt. Wij zijn tevreden met het resultaat.
-
Pieter de Hooghstraat 10
10Contact met de makelaar verliep snel en efficiënt via Whatsapp. Nooit problemen gehad met afstand tussen makelaar en cliënt. Persoonlijk contact verliep buitengewoon goed: met grotr aandacht voor situatie en behoeften klant.
-
Hoocamp 33
9Prettige samenwerking met Martin Pel, afspraken zijn helder en worden keurig nagekomen. Een huis verkopen doe je niet dagelijks, dan is professionele begeleiding onontbeerlijk. Aanrader.