Reessink Makelaardij
Reessink Makelaardij staat voor persoonlijke en betrokken makelaarsdienst in Winterswijk. In een regio waar vertrouwen en kennis van de markt belangrijk zijn, helpen we je met zorgvuldig en doelgericht advies. Onze belofte is om jouw woonvraag serieus te nemen en met passie te begeleiden. We bieden diensten aan zoals verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is actief en persoonlijk, met aandacht voor jouw wensen en situatie...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
M. Vasalisstraat 137
7103JZ Winterswijk
€ 350.000 k.k.
€ 3.365/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vredenseweg 148 17
7113AE Winterswijk Henxel
€ 210.000 k.k.
€ 2.727/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 715 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Huininkmaatstraat 25
7101HX Winterswijk
€ 450.000 k.k.
€ 3.358/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 345 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kloetenseweg 33 a
7101TW Winterswijk
€ 497.000 k.k.
€ 2.873/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 490 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Meidoornstraat 21
7101VP Winterswijk
€ 248.500 k.k.
€ 3.067/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Frans Halsstraat 11
7103AN Winterswijk
€ 399.000 k.k.
€ 4.586/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 458 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
26 reviews op Google
-
Edith Beernink
10Wij hebben Annet, inmiddels al weer een paar maand geleden, ingeschakeld voor de verkoop van onze woning. Ze heeft ons goed voorbereid, duidelijk uitgelegd wat er moest gebeuren en hield ons tussendoor goed op de hoogte. Het contact verliep zeer prettig. Bij vragen kregen we snel een reactie. Al met al een zeer prettige ervaring. Annet, nogmaals bedankt voor de fijne service.
-
marinus forkink
10Super afhandeling van de verkoop van ons huis. Top Annet we zijn zeer tevreden ,dank je wel.
-
Fem Brunsman
10Wij hebben met de aankoop , een hele goede en fijne ervaring gehad met Annet , met veel respect en empathie naar beide partijen. Alles verliep heel soepel en we werden goed op de hoogte gehouden via mail of telefoon.
-
Jan Valenta
10 -
Anita Maris
10Annet heeft ons heel fijn geholpen met zowel de verkoop van ons huis als de aankoop van een nieuwe woning. Annet heeft hart voor de woningmarkt en oog voor de mensen. Meedenkend, begripvol, makkelijk bereikbaar, persoonlijk en betrokken. Flexibel wanneer het kan en duidelijk als het moet. Een super goede ervaring!
-
Corine Vrieze
10Erg prettige hulp gehad bij de verkoop van de woning. Annet was goed bereikbaar en legde alles goed uit. Goede ervaring!
-
Judith Heuzinkveld
10 -
Joke van Dam
10Prettig makelaarskantoor, waar naar jou geluisterd wordt.
-
Wencke Mengers
10 -
eric schreuder