Klein Hesselink Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Achterhoek. In Zelhem en omgeving zijn wij uw vertrouwde partner bij het kopen, verkopen of huren van vastgoed. Wij combineren lokale kennis met professionele expertise om u te helpen bij elke transactie. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en aanhuur. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd e...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bergstraat 52
7021XK Zelhem
€ 389.000 k.k.
€ 4.322/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 60
7025AE Halle
€ 349.000 k.k.
€ 3.116/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 560 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hogenkampweg 1
7256KH Keijenborg
€ 750.000 k.k.
€ 2.941/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 255 m²
- Perceeloppervlakte
- 6150 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Stationsstraat 32
7021CK Zelhem
€ 325.000 k.k.
€ 4.452/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 195 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 25 C
7025AB Halle
€ 365.000 k.k.
€ 3.802/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Raadhuisstraat 63
7255BL Hengelo (Gld)
€ 445.000 k.k.
€ 3.156/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 405 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (41)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
41 reviews totaal
Funda
24 reviews op Funda
17 reviews op Google
-
Nieuw Steeg 3
10Ik beveel deze makelaar ten zeerste aan. Veel menselijke aandacht en fijne hulp bij de verkoop van mijn woning. Al met al een zeer prettige ervaring!
-
Hengeloseweg 50
9Contact voor spoedig ,voor al de teks bij de verkoop van het huis was super goed beschreven compliment voor de gene die dit doet
-
Papaverstraat 50
10Het contact is zeer prettig verlopen gedurende de verkoopperiode. Zeer deskundig makelaarskantoor op het gebied van verkoop onroerend goed. Een makelaarskantoor waarmede zeer prettig zaken gedaan kan worden.
-
Verzet 17
10Alles ging prima, contact, deskundigheid en afspraken. Ik zou ze willen aanbevelen om mee in zee te gaan
-
Hanenhoek 10
9Het hele traject liep soepel en snel. Afspraken werden nagekomen enz. Ook op kantoor met de dames geen probleem. Daarom beveel ik deze makelaar van harte aan.
-
Groen van Prinstererstraat 78
8De makelaar maakt de verwachtingen van een goede makelaar waar. Netjes in communicatie, administratie en deskundig. Fijn om samen mee te werken
-
Verzet 5
10Alles klopte van begin tot eind. Alles was op tijd. Afspraken werden goed nagekomen. Je kon steeds met vragen terecht. Kortom gewoon goed.
-
Hof van Cambridge 153
10Woning was supersnel verkocht! Uitstekende marktkennis en deskundigheid van Alfred en geweldige service en vriendelijkheid van de dames op kantoor! Een makelaar om aan te bevelen!