Feenstra ERA Makelaars
"Feenstra; Alles onder één dak al meer dan 65 jaar!"
Feenstra ERA Makelaars is sinds meer dan 65 jaar actief in Haren en de omgeving. Wij helpen mensen bij het kopen, verkopen of huren van hun woning met een persoonlijke en duidelijke aanpak. Ons kantoor staat voor een breed aanbod van diensten, waaronder hypotheekadvies, verzekeringen en bouwbegeleiding. Hierdoor kunt u alles rondom wonen op één plek regelen, zorgvuldig en overzichtelijk. Onze expertise omvat onder andere woningfotografi...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Da Costalaan 10
9752ER Haren Gn
€ 465.000 k.k.
€ 3.470/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 180 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Brinken 35
9752BX Haren Gn
€ 595.000 k.k.
€ 5.360/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Oude Dijk 15
9472TH Zuidlaren
€ 399.000 k.k.
€ 3.192/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 239 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Verlengde Hereweg 189 10
9721AS Groningen
€ 739.000 k.k.
€ 4.960/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dorpsweg 8
9755PC Onnen
€ 890.000 k.k.
€ 6.899/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 2945 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nesciolaan 29
9752HL Haren Gn
€ 260.000 k.k.
€ 3.023/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (43)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
43 reviews totaal
Funda
33 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Waterhuizerweg 49
9Jan en zijn team waren altijd snel in hun reactie. Contact was te allen tijde prettg. Kundig qua voorbereiden dossier en diepgang van waar je met de woning bij stil diende te staan. Reeel advies over waarde woning en ingeschatte verkoopwaarde. Kortom wij waren erg tevreden.
-
Braamstukken 126
10De verkoop van je huis kan je met een gerust hart overlaten aan Feenstra ERA Makelaars. Jan en Rens hebben ervoor gezorgd dat de verkoop goed verliep. Tijdens de bezichtigingen kregen we een goede terugkoppeling en ook werd er goed geadviseerd over het bod. Verder is het contact met kantoor ook goed. Geen vraag is te gek en alles werd netjes opgepakt. We willen Feenstra ERA Makelaars bedanken voor de goede begeleiding en adviezen.
-
Parkweg 94
9Prima kontakt. Ik hoefde zelf weinig info in te brengen, de makelaar had alles al klaar en aangezien ik in het ziekenhuis was dat een enorm gemak. Tevens alles digitaalkunnen ondertekenen in het ziekenhuis.
-
Waterschapsweg 6
9Perfecte service bij het vinden en aankopen van ons nieuwe huis in het noorden van Nederland. Prettig contact.
-
Kerkpad 10
2Ik persoonlijk moest zelf overal achter aan bellen. Je hoorde vrij weinig van hun kant. Voor mijn gevoel heb ik zelf veel moeite moeten doen.
-
Hooiweg 16 d
9Een 9 omdat het altijd beter kan. Verder alles prima geregeld. We zijn goed op de hoogte gehouden van de verkoop.