Cirkel Makelaars
"Uw ervaren NVM Makelaar voor Haarlem en omstreken."
Cirkel Makelaars is gevestigd in het centrum van Haarlem, vlak bij het centraal station en de binnenstad. Het kantoor staat bekend om zijn betrouwbare service, integriteit en klantgerichtheid. Met jaren ervaring in de regio Zuid-Kennemerland biedt Cirkel Makelaars ondersteuning bij aankoop, verkoop en taxaties van onroerend goed. De makelaars Jan van Son en Bas Voûte combineren samen meer dan 50 jaar ervaring in de branche. Ze zijn gesp...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Malpighistraat 4
2035WJ Haarlem
€ 525.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Joan Maetsuykerlaan 31
2024AR Haarlem
€ 849.000 k.k.
€ 6.685/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Bertha von Suttnerstraat 49
2131VX Hoofddorp
€ 500.000 k.k.
€ 4.065/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vrijburglaan 34
2051LD Overveen
€ 975.000 k.k.
€ 7.617/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 172 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Adriaan Loosjesstraat 23
2032MA Haarlem
€ 600.000 k.k.
€ 5.217/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 98 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Verspronckweg 30 ZW
2023BL Haarlem
€ 799.000 k.k.
€ 6.392/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (57)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
57 reviews totaal
Funda
34 reviews op Funda
23 reviews op Google
-
Zocherstraat 28
9Op basis van de goede ervaringen bij de aankoop van mijn woning, nu 11 jaar geleden, heb ik opnieuw contact gezocht met Circel makelaars, ditmaal voor de verkoop. Ik ben zeer tevreden met de service en begeleiding die ik van Bas Voûte ook nu heb gekregen, waardoor de woning op korte termijn verkocht kon worden.
-
Huygensstraat 51
9Jan heeft ons goede adviesen gegeven tijdens de zoektocht. Hij is zeer vriendelijk en niet te stijf. Gewoon recht door zee en je kan best met hem lachen.
-
Renee van Dijck
2HI, Jan heeft het perfect huis gevonden. Dienstverlening matig.
-
Wouda 10
10Wij zijn ontzettend tevreden over de service van Cirkel Makelaars, en in het bijzonder over onze makelaar Bas Voute. Dankzij hem hebben wij niet alleen een nieuw huis kunnen kopen, maar ook onze vorige woning succesvol en snel kunnen verkopen. Bas heeft ons tijdens het hele proces professioneel, duidelijk en efficiënt begeleid. Alles werd snel geregeld en de communicatie was uitstekend. Hij maakte zelfs een WhatsApp-groep aan zodat we altijd snel updates kregen en gemakkelijk v…
-
1e Loosterweg 2
10Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding van Cirkel Makelaars, en in het bijzonder van Bas Voute, tijdens de verkoop van onze woning. Bas heeft ons vanaf het begin duidelijk uitgelegd hoe onze woning het beste in de markt gepositioneerd kon worden. Hij gaf goed advies over de juiste vraagprijs, mogelijke verbeteringen om de woning aantrekkelijker te maken voor kopers en nam uitgebreid de tijd om het hele verkoopproces uit te leggen, inclusief documentatie, belastingen en hoe …