Haulez Makelaardij staat voor betrouwbare verkoopbegeleiding in Hulst en het omringende Oost-Zeeuws-Vlaamse gebied. Vanuit de binnenstad van Hulst werken we actief in een regio die we goed kennen, met aandacht voor de unieke kenmerken van elk woningproject. Onze belofte: duidelijkheid, persoonlijke benadering en een proces dat past bij jouw wensen. Onze dienstverlening richt zich op verkoop, met een werkwijze die gekenmerkt wordt door k...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Willem Barentszlaan 8
4562AG Hulst
€ 730.000 k.k.
€ 3.174/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 902 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Steensedijk 17 A
4561GK Hulst
€ 218.000 k.k.
€ 1.929/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Burg. Geirnaerdtstraat 31
4564CR Sint Jansteen
€ 276.000 k.k.
€ 3.680/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Steensedijk 76
4561GN Hulst
€ 274.000 k.k.
€ 4.724/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Willem Alexanderstraat 16
4587BN Kloosterzande
€ 360.000 k.k.
€ 2.500/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 676 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Grote Bagijnestraat 26
4561CJ Hulst
€ 269.000 k.k.
€ 1.993/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
5 reviews op Funda
20 reviews op Google
-
Janseniuslaan 4
9Goed bereikbaar snel antwoord en afspraken worden prima na gekomen . Beveel deze makelaar zeker aan.
-
Mevr. Ans
10Correcte manier van afhandelen. Konden met als vragen terecht. Stond altijd klaar Fijne manier van werken.
-
Schooldreef 18
8Een hele vriendelijke behandeling. Pascal leeft heel erg met je mee en heeft een grondige kennis van de streek. Naar aanleiding van een bouwinspectie gaf hij het juiste advies.
-
Bellinistraat 14
9Bij Pascal staat ‘gewoon’ bovenaan. Hij is deskundig, handelt vlot, komt afspraken na en hij is heel toegankelijk.
-
Edwin Bruggeman
10 -
Ischa DV
10 -
Elisa Rijk
2Komt afspraken niet na, niet bereikbaar ( behalve als je echt in koopproces zit) en niet transparant!
-
Nathalie
2Een paar uur van te voren krijg je te horen dat je bezichtiging niet meer door gaat, omdat de woning al verkocht is
-
Johnmarcha
2Zeer moeizame tot geen communicatie. Slecht bereikbaar. Komt afspraken en beloftes niet na! Onbetrouwbaar persoon.
-
Henk Hollander
10Wij vinden Pascal Haulez g e w e l d i g. Henk Hollander en Angèle Bakkum
-
Pastoor Boumanstraat 37
9Snel, correct, neemt de tijd voor de bezichtigingen, heldere afspraken. Verkoop is soepel en in goed overleg verlopen. Precies zoals je wenst en mag verwachten.
-
Ri M
2Onbetrouwbaar gevoel aan over gehouden. Totaal niet te bereiken, al minstens 4 weken. Via geen enkel kanaal contact te krijgen. Whatsapp wordt gelezen en niet beantwoord. Knullig en amateuristische vorm van bedrijfsvoering.