- Verkocht
Midden-Eng 36
6721GX Bennekom
€ 575.000 k.k.
€ 4.674/m²
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 447 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 153 verkochte woningen in Bennekom
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Bennekom of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Bennekom. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 204 woningen in Bennekom.
6721GX Bennekom
€ 575.000 k.k.
€ 4.674/m²
6721BE Bennekom
€ 615.000 k.k.
€ 4.730/m²
6721CZ Bennekom
€ 595.000 k.k.
€ 5.560/m²
6721XS Bennekom
€ 250.000 k.k.
€ 4.310/m²
6721JK Bennekom
€ 235.000 k.k.
€ 4.433/m²
6721BT Bennekom
€ 550.000 k.k.
€ 4.365/m²
6721AK Bennekom
€ 1.375.000 k.k.
€ 6.806/m²
6721XS Bennekom
€ 255.000 k.k.
€ 4.473/m²
6721KA Bennekom
€ 280.000 k.k.
€ 4.179/m²
6721JS Bennekom
€ 975.000 k.k.
€ 6.543/m²
6721DX Bennekom
€ 1.050.000 k.k.
€ 4.565/m²
6721PP Bennekom
€ 775.000 k.k.
€ 5.166/m²
6721SN Bennekom
€ 585.000 k.k.
€ 3.421/m²
6721WT Bennekom
€ 479.000 k.k.
€ 4.989/m²
6721RH Bennekom
€ 395.000 k.k.
€ 4.593/m²
6721WK Bennekom
€ 395.000 k.k.
€ 4.388/m²
6721ZJ Bennekom
€ 495.000 k.k.
€ 4.852/m²
6721EW Bennekom
€ 545.000 k.k.
€ 4.954/m²
6721WJ Bennekom
€ 775.000 k.k.
€ 3.994/m²
6721RD Bennekom
€ 450.000 k.k.
€ 4.017/m²
6721MR Bennekom
€ 1.100.000 k.k.
€ 4.089/m²
6721RC Bennekom
€ 392.500 k.k.
€ 4.460/m²
6721SN Bennekom
€ 565.000 k.k.
€ 3.692/m²
6721CP Bennekom
€ 599.000 k.k.
€ 4.869/m²
6721XK Bennekom
€ 469.000 k.k.
€ 3.813/m²
6721PR Bennekom
€ 559.000 k.k.
€ 4.777/m²
6721JE Bennekom
€ 495.000 k.k.
€ 3.750/m²
6721GK Bennekom
€ 265.000 k.k.
€ 6.463/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Bennekom.
Recent verkocht in Bennekom? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Bennekom, vergelijk verkoopmakelaars in Bennekom of bekijk de beste verkoopmakelaars in Bennekom voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Bennekom.
De kosten van een makelaar in Bennekom verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Bennekom om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.