- Verkocht
Singel 9
1261XP Blaricum
€ 760.000 k.k.
€ 6.496/m²
- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
- Slaapkamers
- 2
Bekijk 98 verkochte woningen in Blaricum
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Blaricum of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Blaricum. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 189 woningen in Blaricum.
1261XP Blaricum
€ 760.000 k.k.
€ 6.496/m²
1261LK Blaricum
€ 569.000 k.k.
€ 4.588/m²
1262AH Blaricum
€ 685.000 k.k.
€ 5.756/m²
1261RG Blaricum
€ 429.000 k.k.
€ 5.797/m²
1261BH Blaricum
€ 925.000 k.k.
€ 9.736/m²
1261TL Blaricum
€ 1.050.000 k.k.
€ 6.953/m²
1261RJ Blaricum
€ 595.000 k.k.
€ 4.281/m²
1261ML Blaricum
€ 549.000 k.k.
€ 4.816/m²
1261NK Blaricum
€ 325.000 k.k.
€ 3.350/m²
1261VC Blaricum
€ 789.000 k.k.
€ 5.479/m²
1261MZ Blaricum
€ 425.000 k.k.
€ 4.670/m²
1261LE Blaricum
€ 439.000 k.k.
€ 4.141/m²
1261TR Blaricum
€ 625.000 k.k.
€ 7.183/m²
1261RJ Blaricum
€ 695.000 k.k.
€ 4.237/m²
1261TC Blaricum
€ 1.495.000 k.k.
€ 10.310/m²
1261XD Blaricum
€ 2.695.000 k.k.
€ 8.778/m²
1261AB Blaricum
€ 2.485.000 k.k.
€ 6.752/m²
1261ZN Blaricum
€ 750.000 k.k.
€ 6.355/m²
1262AD Blaricum
€ 1.075.000 k.k.
€ 6.437/m²
1261ZH Blaricum
€ 835.000 k.k.
€ 5.964/m²
1261BV Blaricum
€ 1.895.000 k.k.
€ 8.773/m²
1261WS Blaricum
€ 645.000 k.k.
€ 5.160/m²
1261SW Blaricum
€ 695.000 k.k.
€ 5.036/m²
1261VN Blaricum
Prijs op aanvraag
1261LV Blaricum
€ 565.000 k.k.
€ 4.631/m²
1261CS Blaricum
€ 1.675.000 k.k.
€ 15.090/m²
1261KG Blaricum
€ 550.000 k.k.
€ 4.583/m²
1261PD Blaricum
€ 525.000 k.k.
€ 4.133/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Blaricum.
Recent verkocht in Blaricum? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Blaricum, vergelijk verkoopmakelaars in Blaricum of bekijk de beste verkoopmakelaars in Blaricum voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Blaricum.
De kosten van een makelaar in Blaricum verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Blaricum om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 98 verkochte woningen in Blaricum binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Blaricum geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Blaricum om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Blaricum. Plan de volgende stap via de gids huis verkopen in Blaricum.