- Verkocht
Dahlialaan 13
1764HX Breezand
€ 435.000
€ 3.849/m²
- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 309 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 44 verkochte woningen in Breezand
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Breezand of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Breezand. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 57 woningen in Breezand.
1764HX Breezand
€ 435.000
€ 3.849/m²
1764HX Breezand
€ 425.000
€ 3.761/m²
1764ND Breezand
€ 1.295.000 k.k.
€ 3.098/m²
1764GZ Breezand
€ 339.000 k.k.
€ 2.568/m²
1764EW Breezand
€ 350.000 k.k.
€ 2.755/m²
1764HT Breezand
€ 430.000
€ 3.805/m²
1764HX Breezand
€ 420.000
€ 3.717/m²
1764HT Breezand
€ 455.000
€ 4.026/m²
1764HD Breezand
€ 275.000 k.k.
€ 3.985/m²
1764KL Breezand
€ 649.000 k.k.
€ 3.150/m²
1764HL Breezand
€ 289.000 k.k.
€ 4.188/m²
1764HE Breezand
€ 325.000 k.k.
€ 3.421/m²
1764HV Breezand
€ 350.000 k.k.
€ 3.684/m²
1764NV Breezand
€ 350.000 k.k.
€ 2.464/m²
1764JA Breezand
€ 249.000 k.k.
€ 4.611/m²
1764GT Breezand
€ 398.000 k.k.
€ 3.372/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Breezand.
Zelf je woning verkopen in Breezand? Vergelijk verkoopmakelaars in Breezand of bekijk de beste verkoopmakelaars in Breezand als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Breezand.
De kosten van een makelaar in Breezand verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Breezand om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 44 verkochte woningen in Breezand binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Breezand geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Breezand om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Breezand.