Inwoners
69.644
Laatste jaar: 2026
2902HS Capelle aan den IJssel • Zuid-Holland
€ 325.000 k.k.
Kosten koper (geschat): € 8.350
2% overdrachtsbelasting (€ 6.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 333.350
Koopprijs /m²: € 5.078
FIJN 4-KAMER EENGEZINSWONING OP CENTRALE LOCATIE IN DE RUSTIGE WATERLOOSTRAAT IN CAPELLE AAN DEN IJSSEL STAAT DIT PRAKTISCHE EENGEZINSHUIS KLAAR VOOR DE VOLGENDE BEWONERS MET ONDER ANDERE DRIE SLAAPKAMERS, EEN RUIME WOONKAMER MET TRAPKAST, EEN VERNIEUWDE BADKAMER EN VIER ZONNEPANELEN. DE WONING IS GELEGEN OP EEN RUSTIGE, DOCH CENTRALE LOCATIE MET ALLE VOORZIENINGEN (winkels en OV) IN DE DIRECTE OMGEVING. ZEKER EEN BEZICHTIGING WAARD! DUURZAAMHEID De huidige eigenaar heeft door de jaren heen bewust geïnvesteerd in modernisering, isolatie en energiebesparende maatregelen. In 2023 zijn er vier zonnepanelen geplaatst (inclusief omvormer) en in 2019 werd de cv-ketel vervangen door een Remeha-installatie. Op de zolder zijn aan de voor- en achterzijde dakramen geplaatst, ramen en dak zijn uiteraard goed geïsoleerd. Een prettig uitgangspunt qua energieverbruik! DRIE SLAAPKAMERS EN NIEUWE BADKAMER Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers. De slaapkamers aan de voor- en achterzijde beschikken beide over een dakkapel en hebben een oppervlakte van ca. 10M² en 9 M². Op de overloop zijn twee vaste kasten voor extra bergruimte. De badkamer is ongeveer drie jaar geleden vernieuwd en heeft een moderne inloopdouche en een wastafelmeubel. Praktisch en fris! De tweede verdieping beschikt ook nog over een slaapkamer met aan beide zijde een Veluxdakraam. In deze kamer bevindt zich ook de cv-ketel en omvormer van de zonnepanelen. WOONKAMER MET TRAPKAST EN EENVOUDIGE KEUKEN Beneden is er een lichte woonkamer met handige trapkast en toegang tot de eenvoudige, maar functionele keuken. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat,een combi oven/magnetron en een (elektrische) keukenboiler, een prima basis, met mogelijkheden om naar eigen smaak te moderniseren. Naast de keuken is het toilet separaat. Aan de voorzijde van het huis zijn op zowel de begane grond als de eerste verdieping handmatige markiezen geplaatst, ideaal tegen de zon in de zomer. BIJZONDERHEDEN: - Fraaie tussenwoning; - Bouwjaar 1931; - 64 m² woonoppervlakte verdeeld over 3 woonlagen; - 63 m² perceeloppervlakte; - 2 slaapkamers aanwezig op de eerste verdieping en 1 slaapkamer op de tweede verdieping; - Tuin op het noordwesten met een stenen berging; - Verwarming en warm water middels cv-ketel (bouwjaar 2019); - Energielabel B, welke geldig is tot 06-10-2035; - Oplevering in overleg. INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK! Ons advies is om bij het kopen van je nieuwe huis je eigen NVM-makelaar mee te nemen. Toelichtingsclausule NEN2580: De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. “Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.” Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening: Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'. Lees de volledige omschrijving
€ 325.000
Kosten koper (geschat): € 8.350
2% overdrachtsbelasting (€ 6.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 333.350
2,78%
Jaarlijks
€ 16.250
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).
Inloopdouche en wastafelmeubel
Bekijk de locatie en ontdek de makelaars in deze regio
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Capelle aan den IJssel. In 2026 waren er 69.644 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 362.000.
Inwoners
69.644
Laatste jaar: 2026
Gemiddelde WOZ
EUR 362.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 34.500
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
2.948
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2022 | 67.188 |
| 2023 | 67.552 |
| 2024 | 67.925 |
| 2025 | 68.624 |
| 2026 | 69.644 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 246.000 |
| 2022 | EUR 270.000 |
| 2023 | EUR 310.000 |
| 2024 | EUR 350.000 |
| 2025 | EUR 362.000 |
Hoger
31
Praktisch
27
Middelbaar
42
Europa
6.178
Nederland
39.311
Buiten Europa
23.135
Label C
9.606
Label A
9.392
Label B
6.657
Label D
2.542
Label E
2.008
Label F
785
Label G
741
Label A+
739
Label A+++
654
Label A++
309
Label A++++
256
Label A+++++
5
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 730 | 2.700 |
| 2021 | 800 | 2.750 |
| 2022 | 620 | 2.590 |
| 2023 | 550 | 2.400 |
| 2024 | 540 | 2.400 |
Hoekwoning
Gas: 720 • Elektriciteit: 2.900
Huurwoning
Gas: 480 • Elektriciteit: 2.030
Koopwoning
Gas: 610 • Elektriciteit: 2.710
Appartement
Gas: 460 • Elektriciteit: 1.980
Tussenwoning
Gas: 570 • Elektriciteit: 2.770
Vrijstaande woning
Gas: 1.430 • Elektriciteit: 4.560
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.000 • Elektriciteit: 3.580
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 9.115
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2025 | 250 |
| jan 2026 | 289 |
| jul 2025 | 271 |
| jun 2025 | 249 |
| mei 2025 | 232 |
| mrt 2025 | 245 |
| nov 2024 | 223 |
| nov 2025 | 219 |
| okt 2024 | 230 |
| okt 2025 | 246 |
| sep 2024 | 207 |
| sep 2025 | 225 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Capelle aan den IJssel.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Capelle aan den IJssel telt in 2026 ongeveer 69.644 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel is in 2025 circa € 362.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel ligt rond € 34.500 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.948 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Capelle aan den IJssel komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 18.797 woningen.
Bekijk meer woningen in deze plaats.
2901PD Capelle aan den IJssel
€ 495.000 k.k.
€ 5.103/m²
2902KL Capelle aan den IJssel
€ 525.000 k.k.
2907LD Capelle aan den IJssel
€ 550.000 k.k.
2907EG Capelle aan den IJssel
€ 460.000 k.k.
2905NL Capelle aan den IJssel
€ 349.000 k.k.
2907WE Capelle aan den IJssel
€ 397.500 k.k.
2909TC Capelle aan den IJssel
€ 500.000 k.k.
2903XJ Capelle aan den IJssel
€ 325.000 k.k.