Inwoners
18.708
Laatste jaar: 2026
6433BB Hoensbroek • Limburg
€ 249.000 k.k.
Kosten koper (geschat): € 6.830
2% overdrachtsbelasting (€ 4.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 255.830
Koopprijs /m²: € 3.557
Prachtige geheel gemoderniseerde en gerenoveerde half vrijstaande bungalow met 2 slaapkamers, 10 zonnepanelen, warmtepomp boiler, infrarood warmtepanelen, airco koud/warm installatie, oprit, tuin met tuinhuis gelegen te Hoensbroek, Deken Lendersstraat 8. Deze zeer mooie volledige gerenoveerde bungalow moet gezien worden. Parterre: Ruime aangelegde voortuin. Oprit voor meerdere auto's, carport, 2e ingang en afsluitbare poort. Overdekte entree. Hal met vernieuwde meterkast en grotendeels betegelde toiletruimte met toilet en fontein. Prachtige vernieuwde keuken in L-vorm (hoogglans) en navolgende apparatuur: combi-oven, inductie kookplaat, afzuigkap, koel- vriescombinatie, vaatwasser en composiet aanrechtblad. Sfeervolle woonkamer met veel lichtinval, diverse infrarood warmtepanelen, uitbouw met schuifpui naar de tuin. 2 Slaapkamers, 1 slaapkamer met airco installatie koud/warm en 2 bergkasten en 1 slaapkamer met infrarood paneel. Bijkeuken met aansluiting wasapparatuur, onderhoudsvrije Atag warmtepompboiler, ruime vliering en toegang naar de tuin. Vernieuwde badkamer met inloopdouche en dubbele vaste wastafel. Gehele woongedeelte met moderne laminaatvloer en wanden uitgevoerd in stucwerk. Tuin: Prachtige aangelegde voor- en achtertuin met ruim tuinhuis, goed omheind en optimale privacy. Bijzonderheden: - Prachtige gasvrije woning. - Dakisolatie (Noppisol/dubbel isolerend) en vloerisolatie. - Kunststof kozijnen met dubbele beglazing en rolluiken. - 10 Zonnepanelen, 4 infrarood warmtepanelen + mobiele infrarood en warm/koud airco. - Oprit voor meerdere auto's met carport. - Volledig gemoderniseerd met nieuwe keuken, badkamer, tuin, oprit, wanden, vloeren enz.
€ 249.000
Kosten koper (geschat): € 6.830
2% overdrachtsbelasting (€ 4.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 255.830
2,78%
Jaarlijks
€ 12.450
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).
Douche en wastafel
Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Hoensbroek
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Hoensbroek. In 2026 waren er 18.708 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 200.122.
Inwoners
18.708
Laatste jaar: 2026
Gemiddelde WOZ
EUR 200.122
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 27.990
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
1.004
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2021 | 18.871 |
| 2022 | 18.826 |
| 2023 | 18.780 |
| 2024 | 18.786 |
| 2025 | 18.700 |
| 2026 | 18.708 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 151.559 |
| 2022 | EUR 160.700 |
| 2023 | EUR 190.615 |
| 2024 | EUR 185.886 |
| 2025 | EUR 200.122 |
Hoger
2.538
Praktisch
5.579
Middelbaar
5.993
Europa
2.885
Nederland
13.180
Buiten Europa
2.635
Label C
2.728
Label E
1.374
Label B
1.367
Label F
1.353
Label D
1.274
Label A
1.092
Label G
1.009
Label A+
62
Label A+++
48
Label A++++
28
Label A++
16
Label A+++++
2
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.173 | 2.668 |
| 2021 | 1.312 | 2.685 |
| 2022 | 1.026 | 2.586 |
| 2023 | 859 | 2.485 |
| 2024 | 833 | 2.535 |
Hoekwoning
Gas: 943 • Elektriciteit: 2.778
Huurwoning
Gas: 778 • Elektriciteit: 2.082
Koopwoning
Gas: 951 • Elektriciteit: 2.936
Appartement
Gas: 710 • Elektriciteit: 1.858
Tussenwoning
Gas: 816 • Elektriciteit: 2.535
Vrijstaande woning
Gas: 1.372 • Elektriciteit: 3.669
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.050 • Elektriciteit: 2.979
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.495
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2026 | 85 |
| jul 2025 | 73 |
| jun 2025 | 84 |
| mei 2025 | 102 |
| mrt 2025 | 84 |
| mrt 2026 | 66 |
| nov 2024 | 76 |
| nov 2025 | 74 |
| okt 2024 | 73 |
| okt 2025 | 87 |
| sep 2024 | 64 |
| sep 2025 | 66 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Hoensbroek.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.
Bekijk meer woningen in deze plaats.
6431XA Hoensbroek
€ 239.000 k.k.
€ 2.193/m²
6431CT Hoensbroek
€ 269.000 k.k.
€ 2.423/m²
6433LC Hoensbroek
€ 375.000 k.k.
6432BT Hoensbroek
€ 385.000 k.k.
6431BR Hoensbroek
€ 249.000 k.k.
6431CZ Hoensbroek
€ 235.000 k.k.
6433JA Hoensbroek
€ 195.000 k.k.
6433PL Hoensbroek
€ 450.000 k.k.