- Verkocht
Groeneweg 48
1971NV IJmuiden
€ 350.000 k.k.
€ 4.794/m²
- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 86 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 273 verkochte woningen in IJmuiden
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in IJmuiden of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in IJmuiden. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 361 woningen in IJmuiden.
1971NV IJmuiden
€ 350.000 k.k.
€ 4.794/m²
1973RJ IJmuiden
€ 450.000 k.k.
€ 4.205/m²
1972AP IJmuiden
€ 475.000 k.k.
€ 4.059/m²
1972AD IJmuiden
Prijs op aanvraag
1973RA IJmuiden
€ 365.000 k.k.
€ 4.932/m²
1971GE IJmuiden
€ 375.000 k.k.
€ 3.505/m²
1971HD IJmuiden
€ 569.000 k.k.
€ 4.410/m²
1974VJ IJmuiden
€ 689.000 k.k.
€ 5.103/m²
1972PR IJmuiden
€ 379.000 k.k.
€ 3.383/m²
1972PT IJmuiden
€ 425.000 k.k.
€ 3.171/m²
1973PL IJmuiden
€ 395.000 k.k.
€ 3.910/m²
1972RC IJmuiden
€ 375.000 k.k.
€ 3.409/m²
1971AH IJmuiden
€ 435.000 k.k.
€ 3.750/m²
1972AM IJmuiden
€ 539.000 k.k.
€ 3.822/m²
1973RG IJmuiden
€ 269.500 k.k.
€ 3.963/m²
1973RX IJmuiden
€ 419.000 k.k.
€ 4.028/m²
1975EZ IJmuiden
€ 260.000 k.k.
€ 5.416/m²
1971NV IJmuiden
€ 439.500 k.k.
€ 4.351/m²
1973RA IJmuiden
€ 345.000 k.k.
€ 5.307/m²
1971RA IJmuiden
€ 525.000 k.k.
€ 4.200/m²
1972AM IJmuiden
€ 489.000 k.k.
€ 3.443/m²
1973XA IJmuiden
€ 369.000 k.k.
€ 3.843/m²
1972SG IJmuiden
€ 450.000 k.k.
€ 4.245/m²
1973VP IJmuiden
€ 489.000 k.k.
€ 4.179/m²
1973VG IJmuiden
€ 445.000 k.k.
€ 4.198/m²
1972NC IJmuiden
€ 439.000 k.k.
€ 4.064/m²
1972WJ IJmuiden
€ 339.000 k.k.
€ 4.237/m²
1972TG IJmuiden
€ 249.500 k.k.
€ 4.707/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 119 makelaars in IJmuiden.
Recent verkocht in IJmuiden? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in IJmuiden, vergelijk verkoopmakelaars in IJmuiden of bekijk de beste verkoopmakelaars in IJmuiden voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in IJmuiden.
De kosten van een makelaar in IJmuiden verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In IJmuiden kun je 119 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in IJmuiden om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 273 verkochte woningen in IJmuiden binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in IJmuiden geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in IJmuiden om de markt beter te duiden.