Inwoners
35.280
Laatste jaar: 2025
Mooi, volledig gemeubileerd 3-kamer, 2 slaapkamer appartement met een zonnig balkon, gelegen in een rustige en groene omgeving in Leidschendam. Het appartement beschikt ook over een privé overdekte parkeerplaats. De ruime woonkamer met open keuken biedt een onbelemmerd uitzicht op het omliggende groen. Grote ramen, die volledig geopend kunnen worden, creëren een naadloze verbinding tussen de binnen- en buitenruimtes. Bovendien zorgen vloer-tot-plafond glazen panelen voor veel natuurlijk licht in het appartement. Het balkon, ongeveer 9 m² groot, biedt een prachtig uitzicht op de groene omgeving. De luxe open keuken is uitgerust met verschillende inbouwapparatuur, waaronder een kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koel/vriescombinatie en een combi-magnetron/oven. Achter de keuken is er een praktische bijkeuken/opslagruimte met een wasmachine en droger. Het appartement heeft twee ruime slaapkamers van ongeveer 15 m² en 9 m². De grotere slaapkamer heeft directe toegang tot de badkamer, die royaal van formaat is en is uitgerust met een bad, douche en dubbele wastafel. Daarnaast beschikt het pand over een externe berging en een parkeerplaats voor één auto in de ondergrondse garage. Verschillende supermarkten en winkels bevinden zich in de buurt, en het Mall of the Netherlands is slechts 5 minuten rijden. Huurdetails: Huurprijs: €1775 per maand (exclusief gas, water en elektriciteit) Parkeerplaats: €75 per maand Meubilair en apparatuur: €150 per maand Totale huur: €2000 per maand (exclusief nutsvoorzieningen) Borg: €3500 Energielabel: A Direct beschikbaar Geïnteresseerd? Neem vandaag nog contact met ons op om een bezichtiging te plannen.
Toilet Mechanische ventilatie Lift Frans balkon
Bekijk de locatie en ontdek de makelaars in deze regio
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Leidschendam. In 2025 waren er 35.280 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 423.362.
Inwoners
35.280
Laatste jaar: 2025
Gemiddelde WOZ
EUR 423.362
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 6.129
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
1.979
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2021 | 34.200 |
| 2022 | 34.310 |
| 2023 | 34.660 |
| 2024 | 34.940 |
| 2025 | 35.280 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 306.899 |
| 2022 | EUR 327.264 |
| 2023 | EUR 364.837 |
| 2024 | EUR 371.773 |
| 2025 | EUR 423.362 |
Hoger
8.880
Praktisch
6.220
Middelbaar
9.570
Europa
3.330
Nederland
21.975
Buiten Europa
9.965
Label C
5.431
Label B
2.882
Label A
2.852
Label E
1.944
Label D
1.433
Label F
952
Label G
794
Label A+
493
Label A+++
400
Label A++++
102
Label A++
101
Label A+++++
0
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.065 | 2.606 |
| 2021 | 1.205 | 2.661 |
| 2022 | 934 | 2.498 |
| 2023 | 825 | 2.342 |
| 2024 | 803 | 2.368 |
Hoekwoning
Gas: 802 • Elektriciteit: 2.210
Huurwoning
Gas: 707 • Elektriciteit: 1.967
Koopwoning
Gas: 902 • Elektriciteit: 2.666