- Verkocht
Obrecht 16
2681JM Monster
€ 450.000 k.k.
€ 4.891/m²
- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 144 verkochte woningen in Monster
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Monster of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Monster. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 213 woningen in Monster.
2681JM Monster
€ 450.000 k.k.
€ 4.891/m²
2681MR Monster
€ 495.000 k.k.
€ 4.057/m²
2681SW Monster
€ 595.000 k.k.
€ 4.917/m²
2681TN Monster
€ 345.000 k.k.
€ 5.073/m²
2681AS Monster
€ 550.000 k.k.
€ 4.910/m²
2681CX Monster
€ 469.000 k.k.
€ 4.187/m²
2681AX Monster
€ 525.000 k.k.
€ 4.861/m²
2681CE Monster
€ 469.000 k.k.
€ 4.466/m²
2681SH Monster
€ 390.000 k.k.
€ 3.223/m²
2681DX Monster
€ 350.000 k.k.
€ 5.223/m²
2681LD Monster
€ 340.000 k.k.
€ 5.230/m²
2681LB Monster
€ 265.000 k.k.
€ 4.206/m²
2681LE Monster
€ 895.000 k.k.
€ 5.664/m²
2681PD Monster
€ 650.000 k.k.
€ 6.190/m²
2681TG Monster
€ 390.000 k.k.
€ 4.642/m²
2681KX Monster
€ 570.000 k.k.
€ 5.277/m²
2681ST Monster
€ 365.000 k.k.
€ 4.147/m²
2681SK Monster
€ 425.000 k.k.
€ 4.941/m²
2681BX Monster
€ 465.000 k.k.
€ 5.166/m²
2681PC Monster
€ 595.000 k.k.
€ 5.265/m²
2681WR Monster
€ 953.960
€ 5.128/m²
2681WR Monster
€ 995.745
€ 4.953/m²
2681HB Monster
€ 375.000 k.k.
€ 3.605/m²
2681GN Monster
€ 395.000 k.k.
€ 4.702/m²
2681RT Monster
€ 539.000 k.k.
€ 5.500/m²
2681SN Monster
€ 415.000 k.k.
€ 4.825/m²
2681ML Monster
€ 325.000 k.k.
€ 4.779/m²
2681EX Monster
€ 415.000 k.k.
€ 4.825/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Monster.
Zelf je woning verkopen in Monster? Vergelijk verkoopmakelaars in Monster of bekijk de beste verkoopmakelaars in Monster als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Monster.
De kosten van een makelaar in Monster verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Monster om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 144 verkochte woningen in Monster binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Monster geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Monster om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Monster.