Bij BROCH Makelaars staat de klant centraal. Wij combineren persoonlijke service met kennis van zaken en flexibiliteit, zodat u zich altijd goed op uw gemak voelt. Of het nu gaat om bezichtigingen buiten kantoortijden of updates via onze Whatsappdienst, wij zorgen dat u altijd op de hoogte blijft. Wij zijn dagelijks actief in de markt en denken mee met u over een zorgeloze verkoop of aankoop van uw woning. Ons bedrijf is gespecialiseerd...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Burgemeester Kampschöerstraat 15
2681AA Monster
€ 475.000 k.k.
€ 4.948/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 209 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Mondriaan 41
2681MH Monster
€ 830.000 k.k.
€ 4.611/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 292 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Frederik Hendrikstraat 40 B
2671GP Naaldwijk
€ 335.000 k.k.
€ 6.091/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Larixlaan 26
2681EC Monster
€ 395.000 k.k.
€ 3.405/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 112 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Prins Mauritsstraat 14
2691GS 's-Gravenzande
€ 565.000 k.k.
€ 4.346/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 183 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
J.J. Slauerhoffplantsoen 9
2548ED Den Haag
€ 895.000 k.k.
€ 4.387/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 204 m²
- Perceeloppervlakte
- 312 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (49)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
49 reviews totaal
Funda
26 reviews op Funda
23 reviews op Google
-
Herenstraat 54
9Korte lijnen, flexibel en als het de wens is van kijkers, ook op zaterdag bezichtigingen. Indien we opnieuw een keuze moesten maken, zouden we weer voor Broch Makelaars kiezen
-
Columbusstraat 125
10Super geregeld en snel. Denkt met je mee waardoor je er alles uithaalt. Heel tevreden mee en beveel ik zeker aan.
-
Zeestraat 8
10Dank voor het afhandelen van de verkoop van onze woning. Het was een fijne open en transparante communicatie. Het werken met een WhatsApp groep waarin je op alle vragen snel antwoord krijgt werkt fijn. En ook een hele fijne afhandeling. Ik kan ieder Broch makelaardij aanbevelen. Grote dank namens een tevreden klant.
-
Verschoorestraat 6
10Wij hebben vanaf het begin een goed gevoel gehad met Michel, eerlijk en transparant en goede uitleg over hoe alles in zijn werk gaat! Tevens door alle collega’s ook vriendelijk te woord gestaan. In zeer korte tijd is ons huis verkocht! Wij zullen dus makelaar Broch zeker aanbevelen 😉
-
Joost van den Dijkgraaff
10Na dik 1,5 jaar ons huis elders te koop te hebben gestaan, letterlijk binnen 2 weken ons huis verkocht! Zakelijk, denkt goed mee op alle vlakken (Commercieel, financieel en grafisch) Gewoon top, ga zo door!
-
Melanie
10Wij kunnen Broch Makelaars van harte aanbevelen. Heel duidelijke afspraken en vlotte communicatie. Rachel en Michel waren tijdens de aankoop procedure altijd bereikbaar en door hun uitstekende vakbekwaamheid konden wij ons mooie huis kopen!