- Verkocht
Buxushaag 16
2216AD Voorhout
€ 399.000 k.k.
€ 5.115/m²
- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Bekijk 157 verkochte woningen in Voorhout
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Voorhout of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Voorhout. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 214 woningen in Voorhout.
2216AD Voorhout
€ 399.000 k.k.
€ 5.115/m²
2215NZ Voorhout
€ 515.000 k.k.
€ 5.597/m²
2215GR Voorhout
€ 549.500 k.k.
€ 5.283/m²
2216AD Voorhout
€ 410.000 k.k.
€ 5.256/m²
2215BN Voorhout
€ 540.000 k.k.
€ 3.600/m²
2215KX Voorhout
€ 1.300.000 k.k.
€ 3.779/m²
2215KW Voorhout
€ 750.000 k.k.
€ 5.136/m²
2216AA Voorhout
€ 685.000 k.k.
€ 5.036/m²
2215CR Voorhout
€ 595.000 k.k.
€ 4.160/m²
2215PH Voorhout
€ 575.000 k.k.
€ 5.088/m²
2215WL Voorhout
€ 450.000 k.k.
€ 3.103/m²
2215CT Voorhout
€ 650.000 k.k.
€ 5.118/m²
2215BR Voorhout
€ 550.000 k.k.
€ 5.092/m²
2215GV Voorhout
€ 425.000 k.k.
€ 4.670/m²
2215DV Voorhout
€ 530.000 k.k.
€ 4.690/m²
2215HT Voorhout
€ 675.000 k.k.
€ 6.308/m²
2215HA Voorhout
€ 435.000 k.k.
€ 4.484/m²
2215SK Voorhout
€ 525.000 k.k.
€ 4.487/m²
2215JC Voorhout
€ 495.000 k.k.
€ 4.267/m²
2215AA Voorhout
€ 485.000 k.k.
€ 5.574/m²
2215XM Voorhout
€ 489.000 k.k.
€ 4.144/m²
2215ZN Voorhout
€ 1.150.000 k.k.
€ 6.647/m²
2215GW Voorhout
€ 450.000 k.k.
€ 5.000/m²
2215JX Voorhout
€ 400.000 k.k.
€ 5.194/m²
2215ZB Voorhout
€ 1.150.000 k.k.
€ 6.284/m²
2215SK Voorhout
€ 625.000 k.k.
€ 4.370/m²
2215EL Voorhout
€ 375.000 k.k.
€ 4.807/m²
2215XP Voorhout
€ 795.000 k.k.
€ 4.760/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 115 makelaars in Voorhout.
Recent verkocht in Voorhout? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Voorhout, vergelijk verkoopmakelaars in Voorhout of bekijk de beste verkoopmakelaars in Voorhout voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Voorhout.
De kosten van een makelaar in Voorhout verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Voorhout kun je 115 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Voorhout om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 157 verkochte woningen in Voorhout binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Voorhout geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Voorhout om de markt beter te duiden.