- Verkocht
Kievitsweg 23
8191BE Wapenveld
€ 359.500 k.k.
€ 0/m²
- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 344 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 49 verkochte woningen in Wapenveld
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Wapenveld of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Wapenveld. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 61 woningen in Wapenveld.
8191BE Wapenveld
€ 359.500 k.k.
€ 0/m²
8191VX Wapenveld
€ 350.000 k.k.
€ 0/m²
8191BD Wapenveld
€ 325.000 k.k.
€ 0/m²
8191JW Wapenveld
€ 465.000 k.k.
€ 0/m²
8191JT Wapenveld
€ 465.000 k.k.
€ 4.043/m²
8191TD Wapenveld
€ 585.000 k.k.
€ 3.545/m²
8191AH Wapenveld
€ 835.000 k.k.
€ 5.352/m²
8191XT Wapenveld
€ 475.000 k.k.
€ 3.084/m²
8191AE Wapenveld
€ 350.000 k.k.
€ 4.320/m²
8191XN Wapenveld
€ 395.000 k.k.
€ 3.405/m²
8191BR Wapenveld
€ 425.000 k.k.
€ 3.541/m²
8191TL Wapenveld
€ 398.000 k.k.
€ 2.948/m²
8191XB Wapenveld
€ 315.000 k.k.
€ 3.888/m²
8191AK Wapenveld
€ 585.000 k.k.
€ 4.570/m²
8191ND Wapenveld
€ 885.000 k.k.
€ 4.538/m²
8191TG Wapenveld
€ 435.000 k.k.
€ 3.480/m²
8191AE Wapenveld
€ 415.000 k.k.
€ 3.952/m²
8191AM Wapenveld
€ 325.000 k.k.
€ 3.457/m²
8191AL Wapenveld
€ 435.000 k.k.
€ 3.063/m²
8191BN Wapenveld
€ 335.000 k.k.
€ 2.964/m²
8191TH Wapenveld
€ 550.000 k.k.
€ 3.353/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Wapenveld.
Zelf je woning verkopen in Wapenveld? Vergelijk verkoopmakelaars in Wapenveld of bekijk de beste verkoopmakelaars in Wapenveld als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Wapenveld.
De kosten van een makelaar in Wapenveld verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Wapenveld om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 49 verkochte woningen in Wapenveld binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Wapenveld geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Wapenveld om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Wapenveld.
Vergelijk makelaars in Wapenveld op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Wapenveld of de top 10 makelaars in Wapenveld om snel sterke kantoren te ontdekken.
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Wapenveld. In 2025 waren er 6.440 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 434.000.
Deze cijfers helpen om het woningaanbod in Wapenveld beter te beoordelen en te vergelijken met recente verkochte woningen. Oriënteer je daarna op passende topmakelaars in Wapenveld voor verkoopadvies in deze regio.
Inwoners
6.440
Laatste jaar: 2025
Gemiddelde WOZ
EUR 434.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 30.800
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
105
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2021 | 6.265 |
| 2022 | 6.240 |
| 2023 | 6.415 |
| 2024 | 6.405 |
| 2025 | 6.440 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 305.000 |
| 2022 | EUR 330.000 |
| 2023 | EUR 388.000 |
| 2024 | EUR 409.000 |
| 2025 | EUR 434.000 |
Hoger
1.690
Praktisch
1.160
Middelbaar
1.860
Europa
365
Nederland
5.715
Buiten Europa
360
Label A
648
Label C
479
Label B
329
Label D
311
Label G
299
Label F
189
Label E
110
Label A+
37
Label A+++
28
Label A++++
23
Label A++
21
Label A+++++
0
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.400 | 3.150 |
| 2021 | 1.550 | 3.190 |
| 2022 | 1.220 | 3.010 |
| 2023 | 1.010 | 2.860 |
| 2024 | 960 | 2.950 |
Hoekwoning
Gas: 930 • Elektriciteit: 2.580
Huurwoning
Gas: 860 • Elektriciteit: 2.150
Koopwoning
Gas: 1.090 • Elektriciteit: 3.240
Appartement
Gas: 750 • Elektriciteit: 1.840
Tussenwoning
Gas: 790 • Elektriciteit: 2.440
Vrijstaande woning
Gas: 1.300 • Elektriciteit: 3.660
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 990 • Elektriciteit: 2.930
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 675
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2025 | 14 |
| jan 2026 | 6 |
| jul 2025 | 11 |
| jun 2025 | 10 |
| mei 2025 | 8 |
| mrt 2025 | 10 |
| nov 2024 | 14 |
| nov 2025 | 9 |
| okt 2024 | 5 |
| okt 2025 | 8 |
| sep 2024 | 6 |
| sep 2025 | 11 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Wapenveld.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Wapenveld telt in 2025 ongeveer 6.440 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Wapenveld is in 2025 circa € 434.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wapenveld ligt rond € 30.800 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 105 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Wapenveld komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 956 woningen.