- Verkocht
Sint Maartenstraat 10
4735TD Zegge
€ 679.000 k.k.
€ 3.482/m²
- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 2870 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 32 verkochte woningen in Zegge
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Zegge of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Zegge. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 40 woningen in Zegge.
4735TD Zegge
€ 679.000 k.k.
€ 3.482/m²
4735BM Zegge
€ 375.000 k.k.
€ 3.712/m²
4735CC Zegge
€ 748.800 k.k.
€ 4.047/m²
4735BT Zegge
€ 695.000 k.k.
€ 2.780/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Zegge.
Zelf je woning verkopen in Zegge? Vergelijk verkoopmakelaars in Zegge of bekijk de beste verkoopmakelaars in Zegge als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Zegge.
De kosten van een makelaar in Zegge verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Zegge om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 32 verkochte woningen in Zegge binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Zegge geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Zegge om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Zegge.
Vergelijk makelaars in Zegge op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Zegge of de top 10 makelaars in Zegge om snel sterke kantoren te ontdekken.