Boss makelaardij
In Alkmaar en de omgeving staat Boss Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Wij zijn er voor u, van de eerste stap tot en met het laatste detail, zodat u zich volledig op uw droomhuis of verkoop kunt richten. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een gerichte en doeltreffende aanpak. Wij bieden professionele begeleiding bij aankoop, verkoop en huurbemiddeling. Onze werkwijze is transparant, ged...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Korenbloemstraat 14
1032GV Amsterdam
€ 675.000 k.k.
€ 7.849/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 86 m²
- Fläche des Grundstücks
- 93 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Tienenwal 19
1821AE Alkmaar
€ 400.000 k.k.
€ 4.878/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 82 m²
- Fläche des Grundstücks
- 103 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Aletta Jacobsstraat 56
1827MP Alkmaar
€ 385.000 k.k.
€ 4.185/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 92 m²
- Fläche des Grundstücks
- 139 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Luxemburglaan 277
1966MB Heemskerk
€ 375.000 k.k.
€ 3.641/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- 154 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Margaret Staalplantsoen 25
1705NC Heerhugowaard
€ 469.500 k.k.
€ 3.756/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 152 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Lange Molenweg 3
1842EM Oterleek
€ 1.395.000 k.k.
€ 4.777/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 292 m²
- Fläche des Grundstücks
- 20175 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (44)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
44 Bewertungen insgesamt
Funda
16 Bewertungen auf Funda
28 Bewertungen bei Google
-
Nieuwpoortslaan 9
10Übersetzt durch KIBoss Makelaardij ist ein professioneller Betrieb mit guter Begleitung. Immer erreichbar für Fragen und sehr freundlich! Kurz gesagt, ich würde Boss Makelaardij jedem empfehlen!
-
Eltjo Boss
10Vriendelijk professioneel en goed bereikbaar
-
Honthorstlaan 96
10Übersetzt durch KIEin Makler mit viel Marktwissen, sehr professionell und geschickt vorgegangen. Sorgfältig und gut Verkaufsprozess. Nächsten Mal rufe ich sicher wieder an : )
-
Vossenkoog 2
9Übersetzt durch KIGuter, 'down to earth' Immobilienmakler! Ein richtiger Problemlöser und sehr ansprechbar. Flüssig und immer erreichbar, prima Assistent im Büro.
-
Willemeins
2Tijdens bezichtiging leek het allemaal prima. Toen we een bod uit brachten per mail kregen we via via te horen dat de verkoper het bod niet had ontvangen, na een telefoontje bleek ons bod in de spam bij hun te zijn gekomen. Hun zouden het bod doorsturen maar hebben daarna nooit meer iets vernomen…. Later de reviews gelezen en alles klopt wel, makelaar denkt dat het huis zichzelf wel verkoopt…
-
Galjoenstraat 45