Makelaardij Kuper
"Andere Beschäftigung mit Immobilien!"
Een huis kopen is vaak een emotiegevoelige beslissing, waarbij het hoofd soms even op de achtergrond raakt. Bij Makelaardij Kuper in Emmen zijn we er voor om u met kalm en doordacht advies te begeleiden door het proces. Wij zorgen ervoor dat alle praktische en financiële aspecten van de aankoop duidelijk en overzichtelijk worden afgehandeld, zodat u zich kunt richten op de dingen die echt tellen. Onze ervaring en betrouwbaarheid maken o...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Klepel 125
7811KT Emmen
€ 300.000 k.k.
€ 3.261/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 92 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Eendenveld 104
7827LM Emmen
€ 295.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 149 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Wilhelminastraat 56 D
7811JE Emmen
€ 545.000 k.k.
€ 3.949/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 138 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Beatrixstraat 27
7811RG Emmen
€ 469.000 k.k.
€ 2.775/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 169 m²
- Fläche des Grundstücks
- 280 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
Weerdingerstraat 238 B
7811CG Emmen
€ 369.500 k.k.
€ 4.151/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 89 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Sneeuwvink 38
7827DN Emmen
€ 340.000 k.k.
€ 2.982/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 224 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (43)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
43 Bewertungen insgesamt
Funda
28 Bewertungen auf Funda
15 Bewertungen bei Google
-
Jan
10Een zeer prettige ervaring met Makelaardij Kuper. Een ontzettend vriendelijke makelaar die eerlijk, open en transparant is, wat we erg hebben gewaardeerd. Geen mooier verhaal maken dan nodig is, maar gewoon duidelijk en betrouwbaar. Daarnaast nam hij rustig de tijd voor de bezichtiging en gaf hij ons een prettig gevoel tijdens het hele proces. Helaas bleek de woning uiteindelijk niet helemaal de juiste match voor ons, maar dat lag zeker niet aan de begeleiding. Absoluut een fijne makelaar om mee in contact te zijn.
-
Sneeuwvink 38
9Deskundig en kent de markt goed. Mee denken over wensen en mogelijkheden. Heeft begrip voor bijzondere situaties.
-
Weerdingerstraat 238 B
9Kennis van zaken. Goede begeleiding. Goede en heldere communicatie en afstemming. Laagdrempelig, vriendelijk. Soepel verloop.
-
Jaap R
8 -
Deverbrink 87
10De heer Kuper kwam uitstekend beslagen ten ijs. Heldere uitleg van het te volgen traject. Elke voortgang werd overlegd en na elke bezichtigen even een kort verslag.
-
De Strubben 40
9Prima makelaar. Kent de lokale markt goed. Weet relevante informatie snel boven tafel te krijgen. We wisten steeds de actuele situatie en waar we aan toe waren.
-
Nijkampenweg 469
7Het contact verliep goed ik werd steeds op de hoogte via telefoon en move . nl gehouden. En als er bezichtigingen waren geweest werd altijd de bevindingen telefonisch besproken.