Arns & de Leeuw Makelaars
"Führend in Lingewaard und Umgebung"
Sinds 1997 staan we voor de deur van huishoudens in Lingewaard en de omgeving. Onze kennis, ervaring en persoonlijke aanpak maken ons tot betrouwbare partners in de woningmarkt. We leggen veel nadruk op een duidelijke strategie, zowel bij het kopen als verkopen van woningen. Onze benadering is gebaseerd op luisteren naar jouw wensen en doelen. Daarop bouwen we een plan dat past bij jouw situatie. Of je nu op zoek bent naar de juiste won...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Perenhof 2
6681NK Bemmel
€ 600.000 k.k.
€ 4.724/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- 210 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Dorsvlegel 28
6852NJ Huissen
€ 449.500 k.k.
€ 4.050/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- 163 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Kampstuk 13
6852AC Huissen
€ 449.500 k.k.
€ 4.364/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- 469 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Jonkheer Van Pallandtln 4
6851NN Huissen
€ 675.000 k.k.
€ 4.561/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 148 m²
- Fläche des Grundstücks
- 243 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Boschlaan 26 63
7131RC Lichtenvoorde
€ 200.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 60 m²
- Fläche des Grundstücks
- 301 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Lanshof 16
6852TE Huissen
€ 525.000 k.k.
€ 4.167/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 167 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (140)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
140 Bewertungen insgesamt
Funda
72 Bewertungen auf Funda
68 Bewertungen bei Google
-
Rietbaan 41
10Voor de verkoop van ons ouderlijk huis, hebben we hele fijne begeleiding van Jelmer gehad. Als we een vraag hadden, kregen we altijd snel een reactie van Jelmer of van een van de dames op kantoor. De korte lijntjes, deskundigheid en goede service hebben wij als zeer prettig ervaren en we kunnen Arns & De Leeuw van harte aanbevelen.
-
Hoedekenskerkestraat 5
10Ben zeer goed geholpen en goede informatie kon altijd bellen ook allemaal aardig nee ik zeg een hele goede maakkelaar
-
Castorstraat 16
9Wij zijn prettig geholpen bij de aankoop- en verkoop van onze huizen. Johan en Jelmer zijn kundig, behulpzaam en altijd goed bereikbaar geweest voor ons. Aanrader!
-
Dick & Miep Klaassen
10Wij zijn erg prettig geholpen door Arns & De Leeuw Makelaars. Snelle communicatie, duidelijke uitleg en professionele begeleiding gedurende het hele traject. Ze schakelen vlot, denken mee en houden het proces overzichtelijk. Aanrader!
-
Karstraat 73 a
9Wij zijn erg prettig geholpen door Arns & De Leeuw Makelaars. Snelle communicatie, duidelijke uitleg en professionele begeleiding gedurende het hele traject. Ze schakelen vlot, denken mee en houden het proces overzichtelijk. Aanrader!
-
Bloemstraat 21
9Übersetzt durch KIGut erreichbar, kurze Linien, professionell, prima Preis. Lokale Marktkenntnis, was immer ein Plus ist.