Suelmann Makelaardij
"Der Makler in der Nähe!"
Suelmann Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Emmen en de omgeving. Wij zijn er voor je bij het kopen of verkopen van een woning en zorgen ervoor dat ieder proces soepel verloopt. Onze klantgerichte aanpak en ervaring zorgen voor een rustige en doordachte benadering van de woningmarkt. Met een uitstekende reputatie en veelvuldig positieve feedback, zijn wij er trots op dat we een 9 score halen voor onze...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Posthoorn 25
7884PA Barger-Compascuum
€ 225.000 k.k.
€ 2.296/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- 271 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Ratelaar 57
7761KE Schoonebeek
€ 350.000 k.k.
€ 2.632/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 199 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kerspellaan 76
7824JK Emmen
€ 219.000 k.k.
€ 2.190/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 216 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Zweelerbrink 136
7812JN Emmen
€ 249.500 k.k.
€ 2.803/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 89 m²
- Fläche des Grundstücks
- 354 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Unterbreitung
De Loegen 15
7894DA Zwartemeer
€ 265.000 k.k.
€ 2.137/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 189 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Landschaplaan 40
7824BK Emmen
€ 165.000 k.k.
€ 2.171/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 76 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (32)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
32 Bewertungen insgesamt
Funda
22 Bewertungen auf Funda
10 Bewertungen bei Google
-
Rene Mensen
10 -
Karin Schnieders
10Betrokken team en staan altijd voor je klaar. Ons huis was gelijk verkocht.
-
Berend Slingenbergstraat 6
10Fijne makelaar. Goede gesprekken en je wordt goed op de hoogte gehouden. Top ervaring voor ons. We zouden iedereen het aanbevelen.
-
Dagpauwoog 4 A
9Heel fijn contact vragen worden direct beantwoord. Ook de juiste kennis begeleiding tijden het verkoopproces.
-
Hoornwerk 52
9Door Tim en Monique vakkundig geholpen. Zowel bij advies als met invullen van move. Ze zijn op de hoogte van het bestaande aanbod en geven goede adviezen.
-
Splitting 155 G
10Wij hebben de prettige samenwerking met Suelmann Makelaardij erg gewaardeerd. Ook de service en kundigheid van medewerkers voelde goed. We willen hen hiervoor graag bedanken.
-
Neptunusbaan 23
10Goede service, vriendelijke medewerkers die alles prima voor je regelen en je met raad en daad bijstaan.
-
Wim Wijnands
10 -
De Hietbrink 2
10Zeer positieve ervaring met Suelmann Makelaardij. Tim en Monique zijn prettig in de omgang, flexibel en communiceren helder en snel met ons als verkoper. Professioneel en betrokken van begin tot eind.
-
Trumanstraat 54
10Übersetzt durch KIGut geholfen bei der Verkauf der Immobilie. Gemeinsam gut abgesprochen, was ja und was nein. Ja, bin ich damit zufrieden bei Top Makler.