Van den Bosch makelaars
"Sie verkaufen und kaufen Ihr Haus bei einem echten Experten."
Im Jahr 1992 eröffnete Van den Bosch Makelaars in Dongen mit einem einzigartigen Ansatz, der seitdem viel Erfolg hatte. Henk Goos und Koen Dirkse sind die stärksten Kräfte hinter dem Büro. Wir kombinieren digitale Erreichbarkeit mit einer persönlichen Herangehensweise, denn wir stehen mitten in der Gesellschaft und lernen täglich von den Menschen um uns herum. Unser Team besteht aus sieben jungen und dynamischen Mitarbeitern, die kurz m...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Tuin 9
5103CC Dongen
€ 389.000 k.k.
€ 3.383/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 138 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Wildzangweg 4
5106NP Dongen
€ 375.000 k.k.
€ 3.125/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 184 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Wielewaalstraat 3
5106NZ Dongen
€ 425.000 k.k.
€ 3.829/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- 118 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Hoge Ham 46 K
5104JG Dongen
€ 310.000 k.k.
€ 5.345/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 58 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Akkermansstraat 35
5104EN Dongen
€ 519.000 k.k.
€ 4.806/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 108 m²
- Fläche des Grundstücks
- 225 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Paardebloem 6
5102HS Dongen
€ 449.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 92 m²
- Fläche des Grundstücks
- 151 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (105)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
105 Bewertungen insgesamt
Funda
75 Bewertungen auf Funda
30 Bewertungen bei Google
-
Biezen 30
10Vanaf de aanvang van de verkoop tot het ondertekenen van de koopovereenkomst was de service en communicatie optimaal.
-
Jagersveld 53
9Übersetzt durch KIWährend des Kaufs wertvolle Ratschläge erhalten und bei Fragen unterstützt worden. Es war angenehm, gemeinsam einen Verkaufsplan für unsere eigene Wohnung zu erstellen. Es wurde gut auf unsere Wünsche gehört. Der Kontakt verlief flüssig. Wir wurden rechtzeitig informiert und sie hielten uns gut über den Verlauf des Verkaufs auf dem Laufenden.
-
Roerdomphof 5
9Wij zijn (weer) zeer tevreden over de verkoopbegeleiding door Van den Bosch Makelaars in Dongen. Het hele traject is uitstekend verlopen: professioneel, duidelijk en goed georganiseerd. De communicatie was prettig en snel, en de binnendienst was bijzonder attent en behulpzaam. Je merkt dat ze echt betrokken zijn en met je meedenken. Met welgemeende dank voor de fijne samenwerking – absoluut een makelaar die ik kan aanbevelen!
-
M Intveld
10Ik ben 4,5 jaar op zoek geweest naar een woning. Zonder de hulp van het team bij Van den Bosch Makelaars - Dongen, was de koop van mijn nieuwe woning niet gelukt. Bij de bezichtigingen merk je de kennis en kunde van de makelaars en wat ik heel fijn vond is dat ze mij niet alleen een huis wilde verkopen, maar het JUISTE huis wilde verkopen. Niet alleen de makelaars zelf, maar ook de krachten op de administratie zijn fijn in omgang. Ze zijn duidelijk en overzichtelijk in de communicatie en altijd vrolijk en vriendelijk bij binnenkomst op het kantoor. Niet alleen de koop van de woning was hierdoor enorm fijn en in goede banen. Maar ook na besluit mijn vorige woning door hen te laten verkopen, was top. Ook hier waren de afspraken duidelijk en werd het proces zo begeleid dat het fijn en veilig voelde voor mij. Ik liet met een gerust hart, mijn huis achter met bezichtigingen en het was dan ook snel en goed verkocht. De komende jaren zit ik nu op mijn plekje, maar raad hen zeker aan bij verhuisplannen.