BMV Makelaars Ede
"Wir helfen Ihnen gerne zum besten Ergebnis!"
Ieder huis heeft zijn eigen verhaal, en wij helpen u dat verhaal te laten klinken. Of u nu op zoek bent naar een nieuw thuis, uw huidige woning wilt verkopen of advies nodig hebt over de koop of verkoop, wij staan voor u klaar. Onze ervaring en kennis zorgen ervoor dat we uw wensen met precisie omzetten in realiteit. BMV Makelaars is een full service kantoor dat u volledig begeleidt, van de eerste stap tot het laatste. Onze specialisten...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Thorbeckestraat 232
6702BZ Wageningen
€ 300.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Thorbeckestraat 214
6702BX Wageningen
€ 289.000 k.k.
€ 4.313/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 67 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Thorbeckestraat 122
6702BV Wageningen
€ 225.000 k.k.
€ 4.500/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 50 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Thorbeckestraat 254
6702CA Wageningen
€ 225.000 k.k.
€ 4.500/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 50 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Thorbeckestraat 160
6702BW Wageningen
€ 317.500 k.k.
€ 3.780/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Thorbeckestraat 244
6702CA Wageningen
€ 320.000 k.k.
€ 3.855/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (120)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
120 Bewertungen insgesamt
Funda
74 Bewertungen auf Funda
46 Bewertungen bei Google
-
Oude Bennekomseweg 29
10Van begin tot eind zeer goed verlopen. Zeer goede communicatie ,transparant, kortom gewoon prettig zaken doen. Zeker een aanrader!
-
Rubensstraat 60
10Gewoon geweldig. No nonsens, altijd bereikbaar, snelle reactie bij vragen, goede informatie vooraf en 100% nakomen van toezeggingen. Een tien met een griffel!
-
Jos Bouman
10Wij hebben het als fijn ervaren.zowel de koop als de verkoop.zou BMV aan ieder aanraden
-
Brieneshof 9
10Roy is een enorm vriendelijke en toegankelijke makelaar. Hij is erg aangenaam en open in zijn communicatie, wat heel fijn en niet afstandelijk aanvoelde. We konden gerust terecht bij hem met onze vragen. Het team is ook erg fijn en nauw betrokken. Een echte aanrader!
-
Heuvelsepad 19
9Onze makelaar was enthousiast en professioneel, en de samenwerking verliep prettig. De communicatie vanuit het kantoor had echter beter gekund. Verder zijn we erg tevreden over de inzet van de makelaar zelf.
-
Driehoek 1 D
10Bedankt voor de goede begeleiding van de verkoop van ons appartement door Roy Dillen makelaar van BMV makelaardij
-
Gouverneurslaan 12
10Verkoop van de woning buitengewoon efficiënt en vlot afgehandeld. Zowel makelaar als binnendienst vriendelijk, geduldig en behulpzaam.
-
Meurshof 7
10Makelaar Roy Dillen heeft ons begeleid bij de verkoop van onze woning en daar zijn we ontzettend tevreden over. Hij neemt alle tijd voor je en zet graag een stap extra. Professioneel en kundig!