Hagestein Makelaardij
Hagestein Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke onroerendgoedzaken in de regio Schiedam, Vlaardingen en omstreken. Wij begrijpen de waarde van uw woning en helpen u met vertrouwen en professionaliteit bij elke stap op de markt. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, flexibel en gericht op uw wensen. Wij spreken Nederlands,...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Van Beverenstraat 47
3117KT Schiedam
€ 225.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 58 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Kalixfors 86
3124RB Schiedam
€ 395.000 k.k.
€ 5.000/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 79 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Malmö 9
3124KG Schiedam
€ 435.000 k.k.
€ 5.058/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 86 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Umefors 8
3124RD Schiedam
€ 925.000 k.k.
€ 5.745/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 161 m²
- Fläche des Grundstücks
- 279 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Prinses Margrietlaan 7
3136AM Vlaardingen
€ 950.000 k.k.
€ 4.589/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 207 m²
- Fläche des Grundstücks
- 365 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Alfred Nobelborg 2
3124TE Schiedam
€ 869.000 k.k.
€ 4.574/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 190 m²
- Fläche des Grundstücks
- 376 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (58)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
58 Bewertungen insgesamt
Funda
54 Bewertungen auf Funda
4 Bewertungen bei Google
-
Mieriksveld 18
8Goed contact, alles wat gebeurde gebeurde overzichtelijk en duidelijk. Jeremy zorgde voor een korte toelichting na iedere bezichtiging zodat ik het gevoel had bij wat er gebeurde. Binnen twee weken na plaatsing het huis verkocht wat erg prettig is
-
Umefors 21
10Van A tot Z top geregeld, ons huis is heel snel verkocht! Ook de presentatie van foto’s en filmpjes zijn erg goed. Super blij met Jeremy en Mirjam.
-
Graaf Walramlaan 51
10Onze makelaar heeft voor ons bemiddeld met een uitkomst boven onze verwachting. Hij heeft tijdens de aankoop fijn gecommuniceerd. Dit is het tweede huis dat we via Hagestein Makelaardij aanschaffen. We zijn dik tevreden.
-
Platanendreef 100
10Het contact met Jeremy en Mirjam was zeer prettig. Tijdens het verkoopproces ,waar toch heel wat bij komt kijken, zijn we snel en vakkundig doorheen geloosd. Van de bezichtigingen tot de verkoop is alles keurig verlopen.
-
Anand Bachoe
8Übersetzt durch KIVertrauenswürdig, ehrlich eine kurze Beschreibung wenn Sie mit Hagestein ins Meer gehen.
-
Johan Braakensiekstraat 96
9Übersetzt durch KIFeine Verarbeitung, angemessener und guter Kontakt, gute Rückmeldung nach den Besichtigungen. Kurz gesagt sehr zufrieden.
-
Adriaan Pauwstraat 103
10Übersetzt durch KISehr guter Makler, der alles in Bewegung setzt, um den Kauf/Verkauf zu ermöglichen. Jeremy und Mirjam, vielen Dank für die Zusammenarbeit!